Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Льодовиковий період частина 1 (2002)

Ice Age
HD 720p Постер до фільму Льодовиковий період частина 1 (2002)

Дивитись онлайн українською Льодовиковий період частина 1 (2002)

Рекомендуємо Вашій увазі переглянути Льодовиковий Період онлайн українською мовою. Мультфільм відносить нас на 20 тис. років до нашої ери. В цей час Земля виглядала дещо по-іншому і турботи в тогочасних жителів планети теж. Початок Льодовикового Періоду змушує прокинутись у всіх тварин інстинкт самозбереження. Він невпинно гнатиме усіх без винятку звірів і людей далеко на південь. Навіть найбільш лінивих. Ну дуже-дуже лінивих, тільки дещо з запізненням та перервами на сон.

Лінивець Сід – вічно покинутий та вічно самотній. Наділений прекрасним пошуковим інстинктом, що допомагає йому завжди, навіть у простих життєвих ситуаціях відшукати найкумедніші пригоди на власний зад. Одного разу лінивець-слідопит таки знайшов їх у вигляді двох носорогів, яким зумів зіпсувати сніданок і натякнути на малий інтелект. І після цього настав другий етап пошуку – пошук захисту. Цим захистом випадково стає мамонт Манфред, якого менше від міграції цікавив тільки набридливий Сід. І все ж цей випадок їх з’єднав у специфічній дружбі.

Захистившись від носорогів, вони вирушають у міграцію на південь, але в дорозі вони натрапили на жінку, яка рятувала дитину від зграї шаблезубих тигрів і стрибнула зі скелі у прірву річки. Побачивши її, двоє друзів вирішили віддати дитину людям, а для того потрібно було проявити талант Сідові. Проте, лінивцеві як завжди нічого не вдається і на допомогу приходить хижак-доброзичливець – Дієго, який працює під прикриттям. Манфред одразу відмовляється від його «дружньої» допомоги, але вміння пошукові вміння Сіда ніяк не можуть конкурувати із нюхом хижака, тому вже в компанії з шаблезубим тигром друзі ідуть на пошуки людей.

Свою окрему сюжетну лінію веде Скрет – суміш білки та щура, який є винуватцем самого Льодовикового періоду. Через надмірну пристрасть до жолудів він постійно потрапляє у халепи, а іноді це загрожує навіть усьому живому довкола. Кожного разу, коли Скрет знаходить омріяний жолудь, він намагається його кудись засунути, незважаючи на наслідки.

Він влаштовує всесвітнє похолодання, у нього влучає блискавка, а до кінця мультфільму він ще й розпочинає виверження вулкану. Все це ідеально переплітається у головний сюжет із лінивцем, мамонтом і тигром, і навіть одного разу перетинається і ледь не псує всю складну конспірацію Дієго.

На їхню спільну чоловічу компанію випадає не зовсім відповідна роль – вони стають однією спільною мамою для людської дитини. Тому, в них постійні проблеми з дитиною і вони разом вчаться їх вирішувати. Перша і найбільша проблема їхнього «материнства» зупинити плач дитини. Не надто обізнані в цій галузі вони вирішують перевірити його підгузник, та причина ховалась в тому, що дитина просто хотіла їсти. В пошуках їжі вони натрапили на чудернацьких птахів Льодовикового Періоду – Дронтів. Дронти, запасаючись харчами обмежили свій раціон на тисячоліття під землею аж декількома кавунами. Друзі розпочали боротьбу за харчі, але недолугі птахи то викидали з прірви, то вкидаючи їх у лаву. Залишився останній кавун. Сід вирішив приміряти на себе «супергеройський одяг» і дійсно героїчно виніс з пташиного оточення останній кавун. Трохи згодом він його розбив, але це не стало на заваді при годуванні дитини.

Протягом подорожі кожен з друзів постійно знаходить те, чого у них давно вже не було: у Сіда нарешті з’являються справжні друзі, які його не кинуть, у Мені – давно забутого сімейного тепла і затишку, а в Дієго – високі дружні почуття.

Всю свою подорож вони ближче пізнають один одного і до кінця мультфільму вже не можуть розійтися. Та прийшов час засідки зграї тигрів на дитинча та друзів водночас.

У той же час Дієго відчуває, що не може зрадити своїх товаришів, з якими він провів останній час, який був насичений пригодами та небезпеками. Він вирішуй потай від своєї зграї допомогти друзям вибратись із засідки та врятувати їм життя, тим самим віддячивши друзям за їхню аналогічну послугу. Друзі вирішують перехитрити тигрів і в нерівному становищі, завдяки винахідливості, перемагають своїх ворогів. Проте, Дієго пожертвував собою і захистив друга Мені від нападу. Уже вдвох з дитиною Мені із Сідом продовжують пошуки людей і таки віднайшовши їх, повертають людям дитинча. В той же час повернувся Дієго, що дивом вижив і всі друзі продовжують свій шлях на південь вже створивши свою дружню та трохи химерну зграю.

Без вагань прекрасний сімейний мультфільм з відбірним гумором, цікавими діалогами та багатоплановістю сюжету. А перегляд Льодовикового Періоду українською мовою онлайн не залишить байдужим нікого.

Показати деталі фільму

Фільм Льодовиковий період частина 1 (2002) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.6/10 (359,424 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам