Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Любов і дружба (2016)

Love & Friendship
HD 720p Постер до фільму Любов і дружба (2016)

Дивитись онлайн українською Любов і дружба (2016)

«Любов і дружба» - ще одна чарівна комедійна робота від режисера Уїлта Стіллмана. Фільм був знятий за мотивами роману Джейн Остін «Леді Сьюзан».

У центрі уваги жіноча доля в особі Сьюзан Ворон. Ще зовсім недавно молода 35-річна жінка мала все - багате життя, чарівний дім, щасливу сім'ю, коханого чоловіка і дочку. Але в один день все кардинально змінюється - помирає її чоловік. Після цієї трагедії про світле майбутнє залишається тільки мріяти, адже він був годувальником сім'ї і повністю всіх забезпечував. Але головна героїня не опускає руки і всіма правдами і неправдами намагається знайти собі нового чоловіка, для того щоб він виконав всі її мрії. Але крім маленьких інтрижок і швидкоплинних романів Сьюзен нічого не знаходить. До всього цього, жінка змушена продати сімейний особняк за борги, які вже накопичилися і переїжджає жити до родичів в провінційне містечко. Головна героїня і на новому місці не втрачає надії знайти собі нового супутника і батька для дочки Фредерік. В результаті дій всього арсеналу своїх чар, вона зваблює рідного брата свого покійного чоловіка. Але є одне але, Реджинальд де Курсі одружений. За такий вчинок Сьюзен всі засуджують, тільки Аліса Джонсон її підтримує. Хоча слід зауважити, другу часто звинувачують в нещирості і обмані...

Показати деталі фільму

Фільм Любов і дружба (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.5/10 (19,070 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам