Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Людина-слон (1980)

The Elephant Man
360p Постер до фільму Людина-слон (1980)

Дивитись онлайн українською Людина-слон (1980)

Фільм оповідає про нелегку долю чергового циркового експонату - людської істоти, що стала посміховиськом і розвагою для суспільства, - «людини-слона». Маючи надзвичайно велику голову, вуха і ніс, він міг заробляти на життя, тільки показуючи натовпу власне каліцтво. Але ні одна істота на Землі не створена просто так. І людина-слон доводить це, проявляючи надзвичайний інтелект і кмітливість...

Доктор Трівз знаходить Джона Мерріка в одному з шоу, в якому в якості наймача виступає авантюрист Байтс. Зовнішній вигляд головного героя настільки жахливий, що в звичайному житті йому доводиться носити мішкуватий одяг, щоб ніхто не зміг розгледіти його страшних болячок. Крім фізичної неповноцінності виродка, Байтс спостерігає у пацієнта явні ознаки нестачі розумових здібностей. Іншого персонажа картини - Трівза - вельми зацікавив цей «цирковий експонат» і він планує викуп «людини-слона» для ретельного обстеження. Але Байтс не збирається йти на поступки іменитому доктору. Адже Меррик є його єдиним джерелом доходів і розставання з ним позбавить його заробітку.

Зрештою, доктор Трівз отримує Мерріка і поміщає в ізолятор, щоб захистити психіку піддослідного від впливу інших пацієнтів клініки. Одного разу один з героїв кінострічки, Карр Гомм, що безпосередньо займався з людиною-слоном, спускався по сходах. Але раптом йому почулося, як Меррик читає 23 псалом, який вони ще не вивчали. Здивовані Карр і Трівз спілкуються з цим незвичайним пацієнтом. Їм відкривається його сутність: людина-слон виявляється особистістю, дуже здібною до навчання.

Після багатьох пригод Джон Меррик повертається в театр, де позиціонує себе як справжній джентльмен. Після відвідин лікаря він збирається поспати як нормальна людська істота - лежачи на спині, що йому через деформований череп робити категорично заборонено. Так вважають представники ортодоксальної медицини. Але Джону вдається здійснити задумане.

Показати деталі фільму

Фільм Людина-слон (1980) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.2/10 (186,031 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам