Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Мангеттен (1979)

Manhattan
360p Постер до фільму Мангеттен (1979)

Дивитись онлайн українською Мангеттен (1979)

Номінована на «Золотий глобус» і «Оскар», стрічка, що отримала «Сезар» і приз Британської академії - комедійна драма неперевершеного Вуді Аллена, знята ним ще в 1979 році. Вона стала сьогодні справжньою класикою. Головну роль в «Манхеттені» виконали сам Аллен, а його партнерами по знімальному майданчику стали Дайан Кітон, Меріл Стріп, Майкл Мерфі і Меріел Хемінгуей, до речі, номінації на «Оскар» фільм удостоївся завдяки саме їй. Це фільм про життя нудьгуючої інтелігенції в місті, яке часом надихає, а часом стає нестерпним. Головний герой - сценарист середніх років, який шукає свіжих вражень. Бажаючи вибитися зі звичної колії і в корені змінити своє життя, він заводить роман з коханкою свого приятеля, що неминуче заводить його в лабіринт інтриг і брехні, з якого не так-то просто знайти вихід. Можливо, міняти вартує не жінок, умови і обставини, а самого себе? Якщо вам цікаво дізнатися, як складеться доля головного героя, рекомендуємо дивитися онлайн «Манхеттен».

Показати деталі фільму

Фільм Мангеттен (1979) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8/10 (115,823 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам