Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Мародери (2016)

Marauders
480p Постер до фільму Мародери (2016)

Дивитись онлайн українською Мародери (2016)

Група добре озброєних грабіжників у масках здійснює зухвале пограбування одного з відділень найбільшого американського банку. Блискавична, продумана до дрібниць операція завершується викраденням трьох мільйонів доларів і холоднокровним вбивством банківського менеджера. Незабаром викрадені гроші надходять на рахунок благодійної організації. Під час наступного нальоту бандитів цікавлять не тільки гроші, але і вміст деяких банківських сейфів, в яких зберігаються документи, що компрометують ряд високопоставлених осіб. Спецагент ФБР Монтгомері і його помічники підозрюють, що за злочином таємничих «робін гудів» ховаються особисті мотиви. Помста, чи своєрідна боротьба з несправедливістю? Постраждала сторона - власник багатомільйонного статку, президент банку Хьюберт - явно щось приховує. Докази, немов спеціально залишені грабіжниками, наводять на слід загиблого п'ять років тому рейнджера. Він був замішаний у викраденні і вбивстві молодшого брата Хьюберта. Хто насправді стоїть за цією сумнівною історією? Кому була вигідна смерть чоловіка?

Розширений опис до фільму "Мародери" (2016)

На філію великого американського банку, що знаходиться в Цинциннаті, штат Огайо, робить наліт група бандитів у масках. Блискавична, добре продумана операція завершується викраденням трьох мільйонів доларів і холоднокровним вбивством банківського менеджера на прізвище Хатчінсон. Президент пограбованого банку - жорсткий ділок Джеффрі Хьюберт, власник величезного статку.

Справу про пограбування доручають розслідувати спецагенту ФБР Монтгомері. Його помічники - громила Стоквелл і жінка-агент Чейз - повідомляють Монтгомері, що першим на місці злочину побував сержант Мімс з вбивчого відділу поліції. Він забрав важливий доказ - пристрій, на якому були записані команди грабіжників службовцям і відвідувачам банку. Мімс зі своєю командою проводить обшук (без ордера) в наркопритоні, де вилучає наркотики, зброю, гроші.

Монтгомері вважає, що жорстоке вбивство менеджера могло бути викликане особистими мотивами. Чейз повідомляє, що знайдені на місці події відбитки пальців вказують на можливу участь у справі Джеймса Джексона. Але це дрібний бандит, йому не під силу впоратися з таким злочином, грабіжники - справжні профі. Монтгомері відчуває неприязнь до детектива Мімс, Стоквелл з ним повністю солідарний. Монтгомері представляє своїм помічникам нового спецагента - Уеллса. Чоловік тільки що приїхав в Цинциннаті, він теж підключається до розслідування. Разом з Монтгомері вони їдуть до дружини Хатчінсона повідомити про смерть чоловіка. Уеллс зауважує, що сім'я Хатчінсон жила невідповідно до своїх достатків, дружина покійного не працювала, а доходів службовця банку навряд чи вистачило б на такий шикарний будинок, елітні приватні школи для дітей. Крім того, жінка не була здивована появою агентів ФБР, поки ті не повідомили про вбивство чоловіка. Це виглядає підозрілим.

З'ясовується, що відбиток на записуючому пристрої належить не Джеймсу Джексону, а його старшому братові Ті Джею. Він був рейнджером і вже п'ять років як мертвий. Грабіжники схожі на елітну команда спецназу, а у Джеймса Джексона є залізне алібі, в цей час він закуповувався в магазині, є запис з камер відеоспостереження. Монтгомері вважає, що відбиток з'явився не випадково, помилковий слід дав фору грабіжникам на вісім годин. Мімс і його напарник стверджують, що під час обшуку в наркопритоні не було грошей. Монтгомері вважає це дивним.

Чейз представляє шефу інформацію, що 2011 році молодого чоловіка на ім'я Олександр Хьюберт тримала в заручниках група рейнждерів, один з яких - Ті Джей Джексон - був уродженцем Цинциннаті. Викрадення не вдалося, Олександр Хьюберт загинув, до справи підключилися військові, Ті Джей Джексона і всіх його спільників було вбито. Олександр був молодшим братом президента банку, на який здійснено напад.

Чейз приходить до подруги Ті Джея Джексона Марті. Вона джазова співачка, зрідка виступає в клубах. Ніхто з військових друзів загиблого хлопця її не провідує. Згідно з офіційною версією, Ті Джей був зрадником, його тіло не видали, близькі поховали порожню труну.

У Уестчестері відкривається новий філіал Національного банку Хьюберт. Керуючому зловмисники в масці, погрожуючи вбивством дружини і дочки, наказують їхати на роботу і відкрити двері в сейфи. Одночасно з цим помічникові Хьюберта Деглі надходить анонімний дзвінок із вимогою негайно їхати в Уестчестерську філію. Тіган виконує всі інструкції нальотчиків, він відсилає своїх підлеглих в найближче кафе, відкриває банк. У банк входить група нальотчиків в масках, вони стріляють в охоронця, той поранений. Одну зі співробітниць банку грабіжник знаками кличе до себе, показує їй, як затиснути артерію, щоб зупинити кровотечу. З осередку мародери викрадають папку з документами. Виносять також сумки з грошима. Під'їжджає Деглі. Грабіжники витягують його з машини і жорстоко вбивають ножем прямо біля входу в банк. Поруч впала куля, на ній потім знову виявлять відбитки мертвого рейнджера.

На місце злочину приїздять поліція, ФБР, репортери. Хьюберт в гніві - убитий вже другий топ-менеджер, викрадена велика сума. Монтгомері допитує Тігана. Виявляється, у банку близько 3 тисяч відділень, але саме в цій філії Хьюберт буває досить часто і зазвичай після закриття. Чейз відстежує всі великі депозити з моменту першого пограбування. Вона повідомляє Монтгомері, що викрадені три мільйони були переведені на рахунок благодійної організації. З цією організацією пов'язаний також детектив Мімс, всі пожертви проходять саме через нього. Сержант знав, що це гроші грабіжників, але приховав цей факт, щоб преса не оголосила злочинців святими. Монтгомері підозрює Мімс в незаконних махінаціях, він приставляє до детектива агента Уеллса. Дружина Мімс смертельно хвора, у неї остання стадія раку. Мімс зворушливо доглядає за нещасною жінкою.

Репортер Ванесса Адлер публікує в газеті матеріали, пов'язані з політичними скандалами і корупцією. При зустрічі з агентом Уеллсом вона висловлює свої здогадки, що Хьюберт заманює в свої лапи політиків, щоб потім стежити за ними. Однак незаперечних доказів у неї немає.

Після чергування Монтгомері має звичай сидіти в барі з келихом червоного вина, до якого навіть не доторкається. Цей ритуал потрібен йому, щоб згадувати про свою дружину. Її жорстоко вбили. В останньому повідомленні, надісланому на телефон чоловіка, вона нагадувала, щоб він купив вина. У глибокій печалі Монтгомері іноді знову прослуховує ці слова.

Уеллс і Мімс знаходять нову зачіпку. Охоронець ювелірного магазину, що знаходиться поруч з банком, після пограбування встиг записати номер машини, яка мчала з місця злочину. Автомобіль належить Джеймсу Джексону. На похоронах Хатчінсона Монтгомері і Стоквелл помічають присутність сенатора Кука, який явно на короткій нозі з Хьюбертом.

Агентам ФБР стає відомо, що жертва з Уестчестер - Деглі - був командиром загону, де служив Ті Джей Джексон. Деглі - єдиний, хто не брав участі у викраденні Олександра Хьюберта, навпаки, він сповістив про цю операцію військових. А відразу після того, як Деглі повернувся, його найняв на роботу Джеффрі Хьюберт. Анонімний відправник надсилає Монтгомері фото, які компрометують сенатора Кука, вони свідчать про те, що політик має гомосексуальний зв'язок, незважаючи на те, що в очах громадськості він зразковий сім'янин. Це саме ті документи, які були викрадені з банківського осередку.

Мімс з дружиною планують романтичну подорож. Чоловік обіцяє жінці, що знайде можливість зробити таку поїздку. Вдома Монтгомері відвідують суїцидальні думки, коли він знову згадує свою дружину. Раптово на екрані свого ноутбука він бачить чоловіка в масці, той називає себе Робін Гудом. Він спеціально залишає докази, шле документи, щоб у Монтгомері була можливість спіймати злочинця. Що ним керує? Принцип «око за око». Це помста.

У центральному офісі банку Монтгомері зустрічається з Хьюбертом, розпитує його про Даглішь і молодшого брата. В філії, зареєстрованій на ім'я одного з героїв роману Говарда Лавкрафта «Хребти безумства», Хьюберт зберігав компромат на сенатора Кука. Навіщо банкірові шантажувати того, чию кампанію він підтримує? Хьюберт відмовляється відповідати. Охорона веде настирливого агента ФБР. В цей час в будинок проникають четверо мародерів в масках. Серед відвідувачів банку паніка. Грабіжник вбиває менеджера, Монтгомері стріляє в нього, мародер гине. Починається запекла перестрілка, вбито охоронця, який прикривав Хьюберта. Монтгомері приставляє пістолет до голови одного з грабіжників, інший грабіжник погрожує вбивством заручниць. В результаті агент ФБР змушений відпустити злочинця. Троє мародерів, що залишилися в живих, йдуть з видобутком.

Вбитого грабіжника впізнати не вдається, відбитки його пальців спалені, останніх корінних зубів немає. Все вказує на те, що грабіжники - колишні спецназівці. Агенти ФБР з'ясовують, що Хатчінсон теж був спецназівцем, служив в одному загоні з майбутнім сенатором Куком. У взводі Кука служив і Деглі, пізніше він очолив загін Ті Джей Джексона. Монтгомері передбачає, що Хьюберт був організатором вбивства свого молодшого брата. Хьюберт затриманий як свідок пограбування, його відпускають, коли за ним приїжджає сенатор Кук. Банкіру не подобається настирливий агент ФБР, він грубіянить Монтгомері. Той висловлює йому свої припущення: Олександр повинен був отримати спадок в 25 років, він трагічно загинув за 2 місяці до цього.

Уеллс і Мімс приїжджають до Марти. У неї побував Джеймс Джексон, він залишив грошей. Детектив залишає пачку купюр жінці, просить її не говорити про їхній візит іншим поліцейським. Самого Джексона простежили люди з команди Мімс, він знаходиться в занедбаному будинку. Мімс приховує це від Уеллса, каже, що підозрюваного втратили.

Монтгомері приходить пакет, в ньому документи, що викривають всю змову. Хьюберт тримав компромат на всіх його учасників. Уеллс передає документи Ванессі Адлер. Монтгомері розповідає Уеллсу, як жорстоко катували його дружину, перш ніж вбити. Вона працювала під прикриттям, намагалася накрити наркобарона, але той викрив її. Вбивця мало не зник, а винен був у цьому детектив Мімс. Виходить сенсаційний репортаж Ванесси Адлер. У 2011 році Кук (теперішній сенатор) дезінформував загін рейнджерів, він повідомив їм, що в будинку Олександра Хьюберта в Коста-Ріці знаходиться зброя масового ураження, це призвело до смерті людини. Солдати, які виконали завдання, були вбиті на місці і оголошені зрадниками. Замовник злочину - Джеффрі Хьюберт.

Рахунки Хьюберта заморожені, на вантажівках він вивозить готівку з банків, збирається тікати. Хьюберта намагаються вистежити агенти ФБР. Монтгомері приходить в джаз-клуб, де виступає Марта. Він заарештовує Ті Джея Джексона (він живий, але довгий час був змушений переховуватися). Ті Джей розповідає Монтгомері, що насправді сталося в 2011 в Коста-Ріці. Він єдиний залишився в живих, йому допоміг втекти один з бійців загону, який прибув знищити їх команду. Рейнджерів підставили, віддали загону наказ знищити терористичне угрупування, а в результаті загинули невинні люди, схожі на звичайних студентів, в тому числі і Олександр Хьюберт. Пізніше виконавців операції оголосили злочинцями. Але до пограбувань банку Ті Джей не має ніякого відношення. Монтгомері стає відомо, що агент Уеллс в 2011 служив в Панамі, це поруч з Коста-Рікою. Вся мозаїка складається в одну картину. Організатор нальотів - Уеллс.

Мімс занадто пізно розуміє, що Уеллс має намір сховатися з грошима, викраденими у Хьюберта, він підкидав помилкові докази, організував всі пограбування, вчинені його колишніми товаришами по службі. Детектив намагається перешкодити йому, Уеллс вбиває Мімса. Х'юберту також вдається втекти з країни. Через деякий час Стоквелл виявляє сліди втікачів в Мексиці, повідомляє про це шефу в конфіденційній розмові. Монтгомері відправляється в Мексику. Спочатку в невеликому ресторанчику він розмовляє з Уеллсом. У хлопця свої уявлення про справедливість. П'ять років тому він врятував Ті Джей Джексона, хоча як солдат не мав права не послухатися наказу. Тепер два учасники цієї брудної історії (Хатчінсон та Деглі) мертві, репутація Кука безнадійно зіпсована, Хьюберта викрито. Монтгомері зауважує, що постраждали і інші люди, на їх совісті десять трупів. Одинадцятим можна вважати вбивцю його дружини, засудженого злочинця вбили у в'язниці до приведення в дію смертного вироку і сталося це явно не випадково. Після розмови з колишнім колегою Монтгомері підходить до столика, де сидить Хьюберт. Він вбиває банкіра, Уеллс не вважає за потрібне перешкоджати цьому.

Показати деталі фільму

Фільм Мародери (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.5/10 (12,145 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам