Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Мега-акула проти Колоса (2015)

Mega Shark vs. Kolossus
360p Постер до фільму Мега-акула проти Колоса (2015)

Дивитись онлайн українською Мега-акула проти Колоса (2015)

Не було на землі ще такої війни, яка б безслідно для майбутніх поколінь канула в минуле. Відлуння у вигляді ідеології, снарядів і смертельних винаходів зазвичай нагадують про себе після закінчення бойових погромів ще дуже тривалий час. Події фільму «Мега акула проти Колоса» розкажуть про альтернативний кінець Холодної Війни.

Після завершення нещадної гонки озброєнь Росія не в найкращому періоді власного розвитку. Країні терміново необхідно знайти інноваційне джерело електрики. Марні спроби змушують спецслужби пробудити величезного робота, чиє призначення в роки Холодної Війни було очевидним. Він повинен був послужити «козирем» в протистоянні Заходу. Тим часом в океані знаходиться акула-велетень. Гіганти починають боротьбу, на їх фоні все людство може опинитися не в той час і не в тому місці. Хто в сутичці громил залишиться переможцем? Як тепер уберегти людство від зникнення з лиця планети? Або ж радянську зброю так і не вдасться знищити?

Показати деталі фільму

Фільм Мега-акула проти Колоса (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 2.7/10 (989 голосів)
Рейтинг: 5.7/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам