Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Мільйонер із нетрів (2008)

Slumdog Millionaire
360p Постер до фільму Мільйонер із нетрів (2008)

Дивитись онлайн українською Мільйонер із нетрів (2008)

Юний сирота практично здобуває перемогу в популярному телешоу. Приз в двадцять мільйонів майже його, але все зриває поліцейський загін. Хлопця вважають шахраєм, адже важко всерйоз повірити, що юнак, який не закінчив школу, може легко справлятися із завданнями вікторини. У відділку він пояснює служителям закону, що всі відповіді дарувало йому саме життя. Його трагічний досвід - просто безцінний. Коли ж він знову повертається в ефір, підозрілий інспектор не менше глядачів схвильований його долею. Навіщо ж цьому хлопцеві так гостро потрібні гроші?

Сюжет фільму "Мільйонер із нетрів"

Двоє маленьких братів разом зі своєю подругою живуть на звалищі в найбільш злиденному районі міста. Їх бере до себе в будинок сутенер, який вчить малюків красти і жебракувати. Коли старшому доручають осліпити молодшого, щоб той міг заробляти ще більше, хлопці вирішують втекти. Хлопчикам вдається покинути моторошне місце, а дівчинка не встигає і потрапляє в полон до свого «добродійника». Брати намагаються виживати, заробляючи на прожиття будь-якими можливими способами і не перестають думати про подругу. Вони намагаються визволити її, убивши сутенера, після чого старший брат влаштовується на роботу до місцевого бандита, який має свої плани на дівчинку. Молодший хоче забрати її з брудних вулиць, але вона проганяє його, тим самим рятуючи йому життя.

Через роки він знову робить спробу допомогти своїй коханій, повідомивши, що буде кожен день чекати її в домовленому місці. Одного разу їй вдається вирватися, але втекти заважають бандити і план хлопців знову провалюється. Дівчину відвезли на нове місце і закоханий хлопець втрачає її з виду. Щоб знайти подругу, він бере участь у популярній телевікторині, впевнений, що вона обов'язково буде її дивитися. Він правильно відповідає на всі питання, але перед самим останнім його заарештовує інспектор поліції, який вважає героя шахраєм. У відділі він розповідає історію свого життя, пояснюючи як отримав знання і його знову відпускають. Здобувши перемогу, він отримує великий приз.

Старший брат хлопчика допомагає його коханій втекти ціною власного життя, після чого пара все-таки возз'єднується, зустрівшись на багато років назад обумовленому місці, щоб знайти довгоочікувану свободу і щастя.

Показати деталі фільму

Фільм Мільйонер із нетрів (2008) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8/10 (704,443 голосів)
Рейтинг: 7.4/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам