Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Містер Сміт їде до Вашингтона (1939)

Mr. Smith Goes To Washington
360p Постер до фільму Містер Сміт їде до Вашингтона (1939)

Дивитись онлайн українською Містер Сміт їде до Вашингтона (1939)

Молодому і наївному ідеалістові Джефферсону Сміту, який очолює організацію Хлопчиків Рейнджерів, пощастило стати сенатором. Він поспішає творити добро, вважаючи, що зможе зробити світ кращим. Однак реальність виявляється не настільки красивою і змушує його особисто зіткнутися з «брудною» людською сутністю. Його цинічно підставляють і зраджують навіть ті люди, яким він безмежно довіряв. Чи зможе новий молодий політик протистояти досвідченим інтриганам, корумпованим брехливим чиновникам, і поодинці відстояти свою честь і гідність?

Після несподіваної смерті одного з сенаторів, який за життя лобіював інтереси одного божевільного бізнесмена Тейлора, на його пост призначають молодого і поки ще дуже наївного хлопця на ім'я Джефферсон Сміт, який очолює рух Хлопчиків Рейнджерів. Справжній ідеаліст щиро вважає, що світ складається з добрих і порядних людей, Джефф завжди поспішає на допомогу всім нужденним. Йому і в голову прийти не може думка про те, що його планують використовувати в якості політичної маріонетки. У сенаті він просуває законопроект про будівництво дитячого табору, в якому відпочиватимуть хлопчики з усієї країни. У його завзятті допомогти людям йому допомагає секретарка Сондерс, натхненна чесністю і твердою рішучістю свого шефа.

Члени сенату схвалюють законопроект, але все валиться в момент, коли з'ясовується, що табір планується побудувати саме там, де «покровителі» Джеффа думали підняти греблю. Герой вступає в нерівну боротьбу з впливовими політиками, які заради особистої вигоди готові на будь-яку підлість і ницість. Його звинувачують, намагаються з ганьбою вигнати з сенату, але Сміту вдається самотужки протистояти змовникам і зберегти своє чесне ім'я. В останній сцені головний герой виголошує промову, яка зачіпає серце сенатора Джозефа Пейна. Політик зізнається у всіх скоєних ним і його соратниками злодіяннях, знімаючи із Сміта всі звинувачення.

Показати деталі фільму

Фільм Містер Сміт їде до Вашингтона (1939) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.2/10 (88,871 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам