Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Монті Пайтон і Священний Грааль (1974)

Monty Python and the Holy Grail
360p Постер до фільму Монті Пайтон і Священний Грааль (1974)

Дивитись онлайн українською Монті Пайтон і Священний Грааль (1974)

Будьте впевнені, таких пошуків священного Грааля ви ще не бачили. Лицарі круглого столу на чолі з Артуром ходять від замку до замку, вичавлюючи максимум з скромного бюджету картини з британським гумором. У своєму першому повнометражному перформансі комік-трупа Монті Пайтон спародіювала все, що може бути миле манірному британському серцю. Шістка артистів виконала майже всі значущі ролі, не перестаючи по ходу п'єси кепкувати зі всього, що відбувається. До речі, фільм повністю знятий на гроші, що надійшли від шанувальників знаменитих гумористів, серед яких засвітилися учасники Pink Floyd, Led Zeppelin і The Beatles.

Гумор у фільмі чорний, п'яний і істерично абсурдний. Автори переінакшили і вивернули навиворіт все, від легенд і міфів стародавньої Греції, до рідних, нікому не зрозумілих традицій і звичаїв. Всім, хто не проти посміятися від душі біля екрану, рекомендуємо дивитися онлайн «Монті Пайтон і священний Грааль».

Показати деталі фільму

Фільм Монті Пайтон і Священний Грааль (1974) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.3/10 (427,792 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам