Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Мумiя (2017)

The Mummy
HD 1080p Постер до фільму Мумiя (2017)

Дивитись онлайн українською Мумiя (2017)

Лондон, 1157 рік. Похорон хрестоносців.

Наш час. При прокладанні тунелю під Лондоном виявляють велике поховання хрестоносців. Доктор Генрі Джекілл отримує дозвіл припинити будівельні роботи і починає дослідження поховання.

Флешбек. Історія давньоєгипетської принцеси Аманет. Вона була спадкоємицею свого батька фараона, займалася бойовими мистецтвами. Але молода дружина народила фараону хлопчика, який повинен успадкувати трон. Аманет укладає угоду з богом хаосу Сетом. Вона вбиває батька, його дружину і дитину. Потім вона збирається провести обряд, який дозволить Сету з'явитися на землі в людському тілі. Для цього Аманет повинна заколоти кинджалом Сета свого обранця. Але її плани порушують жерці. Вони живою муміфікують принцесу і відвозять її тіло далеко за межі країни.

Північна Месопотамія, Ірак, наш час. Військові розвідники американської армії Нік Мортон і Кріс Вейл спостерігають за селищем, яке захопили терористи. Нік впевнений, що там можна знайти скарби. Він пропонує Вейлу непомітно проникнути в село. Той не погоджується. Нік пробиває ножем його флягу з водою. Тепер Вейлу доводиться йти за ним. Терористи помічають розвідників, відкривають вогонь. В результаті вибуху ракети посеред селища відкривається величезне провалля, там видно гігантську статую. На вертольоті прилітає начальник розвідгрупи полковник Грінуей. З ним археолог Дженні Холзен. Вона звинувачує Мортона в тому, що він викрав у неї карту після того, як вони провели ніч в номері готелю в Багдаді.

Джен спускається в провалля в супроводі Ніка і Вейла. Вони виявляють колодязь, залитий ртуттю. На стінах ієрогліфи. Джен каже, що в древньому Єгипті ртуть повинна була охороняти людей від темних сил. Нік випадково приводить в дію підйомний механізм, ланцюги піднімають з колодязя саркофаг. З усіх боків виповзають величезні павуки, Вейл в паніці стріляє з автомата. Павуки його кусають. Саркофаг вивозять з села на військовому вертольоті, потім занурюють в транспортний літак, який повинен доставити його в Лондон. Літак злітає прямо перед піщаною бурею. У цьому ж літаку летять Нік, Вейл, Джен і полковник Грінуей. Вейла лихоманить. Він накидається з ножем на Грінуея і вбиває його, потім атакує Ніка. Той трьома пострілами вбиває Вейла. Глухне один з двигунів літака. Нік і Джен проходять в кабіну пілотів, в цей час зграя чорних птахів врізається в скло, пробиває його. Літак зривається в піке, виходять з ладу інші двигуни, крила відламуються. Нік надягає на Джен парашут і викидає її з борту літака...

Показати деталі фільму

Фільм Мумiя (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.5/10 (111,709 голосів)
Рейтинг: 5.4/10 - 10 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам