Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Муха (2012)

Eega
360p Постер до фільму Муха (2012)

Дивитись онлайн українською Муха (2012)

Слідом за голлівудським шедевром Боллівуд випускає свій фільм Муха, який не є ні рімейком, ні клоном американського фільму. Дії фільму відбуваються в наші дні в Індії, а сюжет оповідає про любов і помсту. Простий і симпатичний хлопець Нані закоханий у красуню Саманту, яка живе в сусідньому будинку. Але він є не єдиним шанувальником дівчини, багато хлопців домагаються її симпатії. Проте, з часом привабливий і винахідливий хлопець знаходить ключ до серця Саманти.

Правда, бути разом Саманті і Нані не судилося. Дівчина дуже сильно сподобалася впливовому і небезпечному чоловіку на ім'я Судіп, який звик отримувати все, що забажає. Побачивши на своєму шляху суперника в особі Нані, Судіп вирішує раз і назавжди позбутися від нього, щоб заволодіти Самантою. Але маючи на землі незакінчені справи, Нані відроджується, але не в людському вигляді і навіть не у вигляді примари, а у вигляді маленької мухи.

Показати деталі фільму

Фільм Муха (2012) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.9/10 (16,270 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам