Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

На голці (1996)

Trainspotting
360p Постер до фільму На голці (1996)

Дивитись онлайн українською На голці (1996)

Цим хлопцям потрібно лише одне - доза. Вони живуть у власному світі, брудному, грубому до примітивності і дуже, дуже жорстокому. Але це їх вибір - життя на голці. Мізки вже поїдені героїном, а тому дозволено все - красти в магазинах, спокушати школярок, брехати в суді. І коли Марк пограбував власних друзів, які багато разів ділили з ним дозу, докори сумління мучили його не дуже довго, адже він вирішив почати нове життя. Тепер все у нього буде по-іншому - більше ніяких наркотиків, він почне працювати, зробить кар'єру, купить хороший будинок, машину, заведе сім'ю...

П'ятеро друзів з Единбурга сидять на героїні. Один з них, Марк Рентон, вирішує кинути наркотики, купує у дилера спеціальні супозиторії та закриває себе в дешевому готельному номері. Подолавши ломку, він відправляється з друзями в клуб, де знайомиться з дівчиною і дуже скоро опиняється з нею в ліжку. На ранок з'ясовується, що дівчині на ім'я Діана всього 15 років і та одразу ж береться за шантаж. «Зав'язка» виявляється недовгою і незабаром Марк знову підсаджується на героїн. Через деякий час Рентона і одного з його друзів ловлять на крадіжці в магазині, але першому вдається не потрапити до в'язниці і він знову вирушає колотися та ледь не вмирає від передозування.

Тепер вже втручаються його батьки і роблять спробу відучити сина від героїну та змушують його здати аналізи. Незважаючи на те, що хлопець неодноразово ділив шприци з іншими наркоманами, його медичні тести негативні, він вирішує почати нове життя і відправляється в Лондон, де знімає житло і навіть влаштовується на роботу.

Незабаром в Единбурзі вмирає від СНІДу його приятель Томмі і Марк їде на похорони, де знову потрапляє в нездорове оточення наркоманів. Але він утримується від чергового витка залежності. Замість цього він краде у своїх друзів гроші і в фіналі фільму Рентон втікає від наркоманів, щоб почати нове життя. Попереду його чекає робота, власний будинок, машина і багато іншого. Якщо він і відчуває себе негідником, то триває це дуже недовго.

Показати деталі фільму

Фільм На голці (1996) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.2/10 (546,640 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам