Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Найдовша подорож (2015)

The Longest Ride
360p Постер до фільму Найдовша подорож (2015)

Дивитись онлайн українською Найдовша подорож (2015)

У невеликому містечку в Північній Кароліні всі схиблені на родео. Протриматися вісім хвилин на бику під силу не кожному наїзникові і Люк заробив вже не одну травму, займаючись цією небезпечною справою. Його дівчина Софія не може переконати коханого не виходити більше на арену, але Люк вважає, що більше ні на що не здатен. В зворушливій мелодрамі сварку між закоханими допоможуть подолати відгомони іншої любові, що зародилася на тлі Другої Світової і дбайливо збереженої в пам'яті людини, якій Софія і Люк проявили співчуття.

Софія знайомиться з Люком, учасником родео, який займається цією небезпечною справою, щоб допомагати грошима матері, що овдовіла кілька років тому. Софі розповідає Люку, що мріє пов'язати своє життя з мистецтвом. Софія і Люк починають зустрічатися. Одного разу вони бачать машину, що потрапила в аварію, надають водієві допомогу і згодом відвідують його в лікарні. Софі приносить Айро Левінсону коробку з його старими листами і він просить почитати вголос. Так у фільмі з'являється друга сюжетна лінія кохання про те, як багато років тому, перед Другою Світовою Війною Айро закохався в дівчину і та відповіла взаємністю. Рут не приховувала, що мріє завести багато дітей. Айро забрали на фронт і після важкого поранення він залишився безплідним. Бажаючи щастя коханій, він пропонував їй розлучитися, але Рут занадто його любила. Молода жінка почала опікуватися одного зі своїх учнів, Деніела. Рут володіла тонким художнім смаком і поступово у них з Айро зібралася колекція тоді ще початківців, а згодом дуже знаменитих художників.

Софія і Люк часто сваряться через те, що він не хоче припиняти участь в родео, незважаючи на серйозні травми. Для Люка це єдиний відомий спосіб заробітку. Він, в свою чергу, не розуміє нічого в мистецтві і йому складно підтримувати Софію в її захопленні. Софія вирішує їхати в Нью-Йорк на стажування в галерею мистецтв і Люк не вимагає, щоб вона залишилася, але вона все-таки залишається, коли він потрапляє в лікарню з черговою травмою. Айро Левінсон вмирає і адвокат передає Люку і Софії його останню волю: запрошення на аукціон де буде розпродана колекція картин, яку зібрала колись його дружина. Першим лотом виставлено малюнок Деніела - портрет улюбленої вчительки Рут. Ніхто не хоче купувати дитячу мазанину, всі чекають торгів за картини Поллака і Ворхола. Люк вирішує купити портрет і виявляється, що за заповітом, людина, яка купила цей малюнок, стає володарем всієї колекції. Тепер він може одружитися з Софією і не ризикувати життям на родео.

Показати деталі фільму

Фільм Найдовша подорож (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.1/10 (64,028 голосів)
Рейтинг: 5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам