Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Назад у майбутнє. Частина третя (1990)

Back to the Future Part III
HD 720p Постер до фільму Назад у майбутнє. Частина третя (1990)

Дивитись онлайн українською Назад у майбутнє. Частина третя (1990)

Головний герой саги про подорожі у майбутньому Марті Мак-Флай знову опинився у 1955 році, де вже зумів відмітитися своєю присутністю. У стрічці «Назад у майбутнє. Частина третя» кожен глядач зможе дивитися онлайн як будуть продовжуватися пригоди сміливого підлітка. Після свого прибуття у цей період, йому відразу приносять лист від Дока.

Виявляється, що його вчений друг тепер живе у 1885 році, так як він намагався найти Марті у часовому просторі. Взявши лист, герой пішов до Дока у цьому часі. Через декілька хвилин розмови обидва вже були в курсі всіх подій. Вони відправилися у шахту, де згідно з листом була захована машина часу. Там герої знайшли могилу Дока, який помер через тиждень після того як відправив конверт у 1955 рік. Тепер вихід лиш один – відправлятися ще на 70 років назад і рятувати вченого. Саме це і робить Марті, однак відразу після приїзду почалися неприємності.

Напад індіанців був лише початком. Тепер у машині пробитий бак, а підліток опинився у дуже несприятливих умовах. Варто дивитися онлайн стрічку щоб дізнатися як персонаж зуміє вибратися з усіх цих неприязностей. Час проходить і якщо терміново не знайти виходу, Дока не стане, а Марті навічно лишиться у 1885.

Показати деталі фільму

Фільм Назад у майбутнє. Частина третя (1990) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.4/10 (326,657 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам