Головна Фільми (2483 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Небезпечне Секс-Побачення (2001)

Amorestremo
360p Постер до фільму Небезпечне Секс-Побачення (2001)

Дивитись онлайн українською Небезпечне Секс-Побачення (2001)

Заповнюючи анкету на одному з сайтів знайомств, героїня і подумати не могла, що листування з кандидатом в коханці незабаром перетворить її життя в трилер. Молоді люди домовились зустрітися і реалізувати свої незвичайні еротичні фантазії. Вони провели незабутню ніч, повну пристрасті і любовної гри. А вранці дівчина прокидається в одному ліжку з трупом! Хтось перерізав горло її новому знайомому.

Молода красуня Хеньян багато часу віддає роботі. У неї немає ні серйозних відносин, ні постійного коханця. Щоб виправити цю ситуацію, дівчина вирішує завести анкету на сайті знайомств. Через деякий час їй пише симпатичний чоловік. Вона дізнається, що хлопець є «рабом» і шукає «пані». Хеньян хоче спробувати, так як ніколи не займалася таким сексом і домовляється з ним про зустріч в реалі.

Після знайомства чоловік веде її до себе додому. Там він демонструє своій новій подрузі всю красу домінування і приниження. Дівчина зав'язує молодому чоловіку руки, використовує батіг і доводить його до екстазу. Хеньян вирішує залишитися у «раба» на ніч. Однак вранці вона знаходить його з перерізаним горлом. Хтось вбив любителя домінування!

Дівчина боїться, що поліція запідозрить в цьому її. Вона змушена рятуватися втечею. Хеньян знімає кімнату в третьосортному готелі. Тим часом друг убитого намагається розібратися з цією трагедією. Він включає комп'ютер нещасного хлопця. Там збереглися повідомлення, написані дівчиною. Чоловікові вдається відшукати втікачку. Після нетривалої розмови хлопець просить, щоб дівчина стала і його «пані». Вона ж категорично проти цього.

Друг «раба» починає думати, що саме Хеньян вбила його товариша. Чоловікові все ж вдається змусити жінку домінувати, зв'язати йому руки і довести до оргазму. В цей час в квартиру з ножем вривається Сільвія, колишня дівчина «раба». Вона побачила, як її коханий займався сексом з іншою і вирішила вбити його. Тепер красуня хоче поквитатися і з суперницею. Хлопцеві вдається звільнити руки і в останній момент врятувати свою «пані». Сільвію забирає поліція, а Хеньян вирішує більше ніколи не знайомитися в інтернеті і не експериментувати.

Показати деталі фільму

Фільм Небезпечне Секс-Побачення (2001) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 3.4/10 (226 голосів)
Рейтинг: 4/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017) Пригоди Паддінгтона 2 (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам