Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Незламна / Битва за Севастополь (2015)

Незламна
Видалено! Постер до фільму Незламна / Битва за Севастополь (2015)

Дивитись онлайн українською Незламна / Битва за Севастополь (2015)

Історія знає багато сильних особистостей які заслуговують лишатися у пам’яті людей навічно. Про одну з них розповідає стрічка «Незламна / Битва за Севастополь». Людмила Павлюченко була звичайною студенткою і в часи навчання не могла навіть подумати про те, що їй необхідно буде вбивати людей. У двадцять чотири роки дівчину відправили в Одесу, де вона проходила професійну практику. Саме у цей період її життя почалася Велика Вітчизняна війна. Героїня добровільно вирішила записатися у війська оборони.

За навички у спортивній стрільбі її відправили у снайперську дивізію. Завдяки виконанню навіть самих важких місій Людмила була нагороджена багатьма медалями. Через рік її відправили у складі посольства СРСР у США. Саме там почався новий етап життя жінки. Знайомство з Елеонорою Рузвельт – першою леді Америки принесло багато позитивних емоцій. Кульмінацією подорожі стала відома конференція у Чикаго 1942 року, де промова Людмили надихнула багатьох громадян США надати допомогу союзникам у відкритті другого фронту у Франції.

Це історія незламної жінки, що змогла пройти всі жахіття війни з гордістю. Варто скачати торрент стрічки, щоб своїми очима подивитися цю розповідь.

Показати деталі фільму

Фільм Незламна / Битва за Севастополь (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.2/10 (5,316 голосів)
Рейтинг: 5.3/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Відео видалено на прохання правовласника! Оригінал відео можете переглянути тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PL1qClmSwVqFXj7Gqe8iTfnEYy0-3ldwG2
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам