Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Незворотність (2002)

Irreversible
360p Постер до фільму Незворотність (2002)

Дивитись онлайн українською Незворотність (2002)

Ця страшна історія, повна відчаю і болю, сталася всього за одну ніч в Парижі, назавжди змінивши життя прекрасної Алекс і її двох безтурботних красенів-коханців - П'єра і Маркуса. Драма починається в брудному кублі з похмурих діалогів, бажання помсти і вчиненого головними героями жорстокого вбивства. Причиною агонії і божевілля двох друзів стало дике згвалтування психопатом їх коханої жінки в підземному переході. Але що це - початок трагедії, у якій ще можлива щаслива розв'язка? Або ж, навпаки, це кінець історії, яка підтверджує, що час може зруйнувати все...

Сюжет фільму побудований на розповіді історії в зворотній хронології. Картина починається з моменту, в якому розмовляють двоє літніх чоловіків, що сидять на ліжках в багатоквартирному будинку і розмовляють про секс. Один іншому зізнається, що сидів в тюрмі, так як спав зі своєю дочкою.

Наступна сцена переносить нас в минуле - в клуб «Пряма кишка», куди прибуває поліція і заарештовує П'єра за вбивство. У цей час лікарі забрали закривавленого Маркуса. З'ясовується, що мертвий чоловік зовсім не людина на прізвисько «Солітер».

Знову переміщення в часі назад - розлючені друзі П'єр і Маркус вриваються в нічний клуб. Їх мета - знайти там відвідувача на прізвисько «Солітер». Не знаючи, як ця людина виглядає, Маркус намагається атакувати одного з чоловіків, припускаючи, що він саме той, кого вони шукають. Однак незнайомець ламає сміливцю руку і намагається його згвалтувати. У розпачі П'єр вбиває «псевдо-Солітера», розбиваючи йому череп вогнегасником. Справжній злочинець весь цей час стоїть поруч.

Час відмотується назад: хлопці залишають вечірку. На вулиці вони бачать поліцейську машину і тіло їх знівеченої подруги Алекс, яке відвезли в лікарню. Хлопці вирішують помститися гвалтівнику власноруч. За кілька годин до того, що сталося, всі троє друзів веселяться на вечірці. Розлютившись через Маркуса, який знаходиться під дією алкоголю і наркотиків, Алекс вирішує піти зі свята додому. Однак в підземному переході її наздоганяє маніяк, який кілька хвилин тому погрожував одному з трансвеститів ножем, він жорстоко гвалтує і б'є дівчину до напівсмерті.

В кінці фільму з'ясовується, що Алекс - колишня дівчина П'єра, але зараз зустрічається з Маркусом і чекає від нього дитину. Замість субтитрів з'являється фраза: "Час знищує все".

Показати деталі фільму

Фільм Незворотність (2002) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.4/10 (95,621 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам