Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Ніч у музеї 2 (2009)

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
HD 720p Постер до фільму Ніч у музеї 2 (2009)

Дивитись онлайн українською Ніч у музеї 2 (2009)

Неймовірні пригоди експонатів музею тривають. Колишній невдаха, а нині успішний бізнесмен Ларрі Дейлі, змінив форму охоронця на діловий костюм. Його компанія, що займається виробництвом і продажем незвичайних, але дуже корисних у побуті речей, процвітає. Справи йдуть вгору і ось на носі вже велика угода з однією з всесвітньо відомих торгових мереж. Щоб прийняти відповідальне рішення, Ларрі потрібно трохи побути на самоті і гарненько подумати. Для цього він вирушає в музей, де колись проводив ночі безперервно. Але виявляється, що музей закритий на реконструкцію, а експонати віддані на зберігання до архіву науково-дослідного інституту.

І знову каталізатором подій стає золота пластина, здатна оживляти предмети. Цей заповітний артефакт повертає до життя фараона Камурна брата Акхмерна. Повсталий фараон завжди мріяв отримати пластину, що відкриває ворота в світ мертвих. Тепер його мета близька як ніколи і щоб досягти її, він об'єднується з Іваном Грозним, Наполеоном Бонапартом і Аль Капоне. Чи зможуть лиходії залишити собі пластину, і як в цій боротьбі візьме участь Ларрі, можна подивитися онлайн в нашому інтернет-кінотеатрі.

Розширений опис до фільму "Ніч в музеї 2"

Ларрі Дейлі, колишній нічний сторож Музею природної історії, давно залишив свою роботу і став серйозним бізнесменом, і, треба сказати, справи у його компанії, що спеціалізується на виробництві незвичайних побутових приладів йдуть просто чудово.

Щоб гарненько налаштуватися перед підписанням важливої угоди з мережею Уолмарт, Ларрі їде в гості провідати своїх старих приятелів на колишнє місце роботи. Але тут раптом виявляється, що Музей закривають на тривалу реконструкцію, а його друзів-експонатів збираються відправити на зберігання в Федеральний архів у Смітсонівський інститут.

Під час перевезення опудало мавпи-капуцина краде чарівну давню пластину, ту саму, яка здатна оживляти предмети. Під її впливом оживають всі експонати, що зберігаються у Федеральному архіві, включаючи злобного фараона Камундра, старшого брата фараона Ахкмерона, який давно вже мріє роздобути собі цю пластину, тому що вона - ключ до світу мертвих. Камундр формує свій бойовий загін, куди входять Іван Грозний, Наполеон Бонапарт, Аль Капоне, а також стрільці, гвардійці і бандити. А ось Дарта Вейдера і одного з персонажів «Вулиці Сезам» в банду вирішили не брати.

Дізнавшись про те, що трапилося, Ларрі кидає всі свої справи і їде до Вашингтона рятувати друзів. Проникнувши в сховище Смітсонівського інституту, він знайомиться з восковою фігурою льотчиці Амелії Ерхарт, що обожнює небезпечні пригоди, яка з радістю погоджується стати його союзником.

Незабаром з'ясовується, що під дією пластини оживають не тільки статуї, воскові фігури і мумії, але і фотографії і картини, в які можна зайти, абстрактні скульптури, автомобілі і навіть літаки музею авіації. На допомогу Ларрі, Амелії друзям приходять колишній президент США, Авраам Лінкольн, а також багато інших відомих експонатів Смітсонівського музею.

Показати деталі фільму

Фільм Ніч у музеї 2 (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.9/10 (147,297 голосів)
Рейтинг: 8.4/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам