Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Нікчемний я 3 (2017)

Despicable Me 3
HD 1080p Постер до фільму Нікчемний я 3 (2017)

Дивитись онлайн українською Нікчемний я 3 (2017)

Колись Грю був суперлиходієм і разом зі своєю армією міньйонів здійснював різні злочини. Але з тих пір пройшло багато часу і він сильно змінився. Тепер він хороший чоловік для своєї красуні дружини Люсі і турботливий батько для трьох прийомних дочок. При цьому Грю разом зі своєю дружиною стає агентом уряду і виконує найскладніші завдання. Їх новим суперником стає колишня зірка Голлівуду Бальтазар Бретт, чиї найкращі дні залишилися далеко позаду. Бальтазар, намагаючись помститися всьому світу за свою невдачу, стає найнебезпечнішим злочинцем планети, а Грю провалює місію по його затриманню і в результаті його з ганьбою виганяють з роботи.

Переживаючи через звільнення, Грю присвячує весь час своїй сім'ї і міньйонам, які до сих пір не покинули його. Одного разу він дізнається, що у нього всі ці роки був брат-близнюк Дрю, який живе на власному острові. Герої всім сімейством знайомляться з Дрю, який нагадує своєму братові, що злодійство у них в крові. Він починає схиляти Грю зробити нові злочини, адже для цього у них є не тільки розум і незамінні помічники, а й безліч сучасних технологій. Колишній злодій постає перед непростим вибором і попереду його та інших смішних героїв чекають найнеймовірніші пригоди.

Показати деталі фільму

Фільм Нікчемний я 3 (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.3/10 (65,343 голосів)
Рейтинг: 8.3/10 - 17 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам