Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Одного разу на Дикому Заході (1968)

Once Upon a Time in the West
360p Постер до фільму Одного разу на Дикому Заході (1968)

Дивитись онлайн українською Одного разу на Дикому Заході (1968)

Захоплюючий вестерн «Одного разу на Дикому Заході», знятий легендарним режисером Серджіо Леоне, сподобається не тільки прихильникам цього жанру, але і всім, хто любить динамічне цікаве кіно. Багатий підприємливий ділок збирається прокласти залізницю, але на його шляху лежать кілька ферм. Всі фермери погоджуються продати свої володіння, щоб не зв'язуватися з впливовою і багатою людиною, яка не обтяжена моральними принципами. Всі, крім Джилл, молодої вдови, яка відмовилася піти з рідного дому на догоду промисловим інтересам ділка. І тоді він наймає кращого на Дикому Заході стрілка, щоб той убив жінку, яка заважає бізнесу. Але бідна вдова не така самотня, як здавалося: їй на допомогу приходить бандит Шайєнн і загадковий незнайомець-бродяга.

Троє чоловіків вступають в смертельну сутичку і ще невідомо, хто вийде з неї переможцем, і чи вийде хтось з неї взагалі. Можливо, кожному з них доведеться заплатити надто високу ціну за те, щоб виконати свій обов'язок. Якою буде ця ціна, можна дивитися онлайн в фільмі «Одного разу на Дикому Заході».

У невеликому містечку на Дикому Заході фермер Макбейн готується до приїзду молодої дружини Джил, на якій одружився місяць тому в Новому Орлеані. Несподівано на ферму нападають і коли Джил добирається до свого нового дому, то знаходить лише тіла чоловіка і його трьох дітей від першого шлюбу. Докази, залишені на місці злочину, явно вказують на банду місцевого головоріза Шайєна.

Насправді вбивство - справа рук стрільця Френка, помічника підприємця Мортона, який страждає невиліковною хворобою і володіє важким характером. Він будує через ці землі залізницю до Атлантики, а Макбейн, що купив свою ділянку землі за безцінь, відмовлявся її продавати, знаючи про хороші грошові перспективи. Оскаженілий підставою Шайєнн має намір поквитатися з Френком. Той, в свою чергу, теж полює за Шайєнна. На тлі цієї напруженої обстановки в містечку з'являється чужак, імені якого ніхто не знає.

Мортон не має наміру відмовлятися від думки заволодіти придбанням Макбейна і влаштовує все так, що Джил виявляється змушена продати землі за безцінь, але на аукціоні заповітну ділянку за великі гроші викуповує Гармоніка. Френк тут же пропонує йому стільки ж плюс один долар, але Гармоніка відмовляє і повертає землі Джил.

В черговий перестрілці Гармоніка рятує від кулі Френка, але відмовляється пояснити чому. Гармоніка згадує, як в дитинстві став свідком смерті свого брата, повішеного за наказом Френка. Він довгі роки шукав бандита, виношуючи план помсти і не міг дозволити, щоб його вбив хтось інший.

Шайєнн встає на захист інтересів Джил Макбейн. У перестрілці Гармоніка вбиває Френка, важкопоранений Шайєнн спливає кров'ю, але встигає вбити Мортона.

Досягнувши своєї мети, Гармоніка втікає із міста, а Джил Майбейн залишається власницею ділянки, на якій ведеться активне будівництво залізничної станції.

Показати деталі фільму

Фільм Одного разу на Дикому Заході (1968) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.5/10 (249,334 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам