Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Паранормальне явище: Примарний світ 3D (2015)

Paranormal Activity: The Ghost Dimension
HD 720p Постер до фільму Паранормальне явище: Примарний світ 3D (2015)

Дивитись онлайн українською Паранормальне явище: Примарний світ 3D (2015)

Подружжя Райан і Емілі, а також їхня дочка Лейла і молодший брат чоловіка знаходять в будинку, куди вони недавно переїхали, коробку зі старими касетами VHS. Райан разом з братом вирішує їх переглянути і вони бачать, як якісь Кеті і Крісті вчаться надприродним здібностями у їх бабусі. В іншій коробці чоловіки знаходять камеру, яка дозволяє їм знімати паранормальні явища, невидимі для людського ока. Незабаром Лейла стає жертвою надприродних атак і Райан повинен зрозуміти, як врятувати свою дочку.

Сюжет фільму “Паранормальне явище: Примарний світ 3D”

Райан Флаг разом з дружиною Емілі, восьмирічною донькою Лейлою збираються святкувати Різдво. Несподівано до них приєднується брат Райана Майкл, який розійшовся зі своєю дівчиною. Також їх відвідує Скайлер, який зауважує, що Лейла починає говорити з уявним другом на ім’я Тобі. Під час прибирання Майк виявляє коробку зі старими касетами, датованими 1988-1992 роками. Райан і Майк вирішують переглянути записи і бачать, як дівчатка Крісті та Кеті практикують надприродні здібності, також вони зауважують, що Райан і Майк спостерігають за ними.

Пізніше Райан використовує стару камеру і зауважує в ній духа, коли наводить на Лейлу, яка розмовляє зі своїм уявним другом. Одного разу вночі чорна фігура починає літати над Лейлою протягом декількох годин. Незабаром Скайлер вирішує провідати дівчинку, але дух атакує її. У наступну ніч Райан вирішує зняти сон дочки на камеру, але невідома сила випускає камеру.

Згодом Лейла все більше замикається в собі і батьки викликають на допомогу священика Тодда. Той вирішує поговорити з дівчинкою, але раптово Лейла нападає на нього. Тодд переконаний, що Тобі - це демон, пов'язаний з культом, який убив сім'ю в Неваді, де жив хлопчик на ім'я Хантер, народжений в один день з Лейлою. Також він дізнається, що кров Лейли потрібна для завершення його трансформації в фізичну істоту.

Пізніше Тодд намагається очистити будинок і зловити демона в пастку, в цьому йому допомагає Райан, який завершує ритуал. Лейла повертається в нормальний стан, але незабаром Скайлер починає рвати кров'ю, яка обпікає Майка. У результаті вони обидва гинуть. Лейла тікає, а батьки біжать за нею. Райана наскрізь прошиває гігантська рука і він помирає. Лейла заходить в портал, Емілі біжить за нею. Вони виявляються в 1988 році і Емілі просить демона пощадити дочку, але той лише ламає їй шию.

Показати деталі фільму

Фільм Паранормальне явище: Примарний світ 3D (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.6/10 (20,230 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам