Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Пила 5 (2008)

Saw 5
HD 720p Постер до фільму Пила 5 (2008)

Дивитись онлайн українською Пила 5 (2008)

Серійні вбивці найчастіше «обростають» безліччю найрізноманітніших шанувальників і послідовників. Зрозуміло, що у такого відомого маніяка, як Пила, теж знайшлися прихильники, готові встати на його місце, якщо раптом трапиться щось непередбачуване. Ось і Марк Хоффман вирішив підготувати нову смертельну головоломку, але по його сліду вже йде агент Страм. Потрібно терміново знищувати докази і зв'язки, що ведуть до нового Пили і п'ятьох незнайомих між собою людей чекає гра, а виграшем буде найцінніша нагорода з можливих — життя.

Сюжет фільму Пила 5

Агент ФБР Пітер Страм потрапляє в лігво Крамера-Пили, де бачить Джеффа, який розшукує свою дочку. Він просить його зупинитися, а коли той не слухає - стріляє в нього, а потім знаходить диктофон з попередженням не лізти в усі ці справи, а дочекатися порятунку. Однак Страм йде далі і йому колять транквілізатор. Прокинувшись, він виявляє, що голова його поміщена в скляний контейнер, до якого підведені два резервуари з водою. Врятуватися вдається, лише встромивши в власну трахею трубочку від ручки, виявленої в кишені. П'ятеро незнайомців знаходяться в одній кімнаті, пов'язані ланцюгом через нашийники з замками. Коли хтось тягнеться за ключами, голови інших можуть бути відрізані гострими лезами. Всім вдається впоратися із завданням, крім однієї дівчини. Проходячи з камери в камеру, люди по черзі втрачають товаришів. Залишається лише брюнетка, яка з жахом розуміє, що в пастках могли вижити всі, потрібно було просто згуртуватися.

Тим часом Страм з'ясовує, що до вбивств має відношення поліцейський на прізвище Хоффман, який раніше займався справою Пили. Все це підштовхує агента до більш активних дій. Він розуміє, що детектив вже давно завербований маніяком і сам допомагав заманювати жертв. В кінцевому результаті Страм, йдучи по сліду перебіжчика, співпрацює з Крамером і потрапляє в кімнату з саркофагом. Він заповнений гострим, немов бритви, битим склом, тут же є і диктофон. Запис свідчить, що потрібно лягти на скло і зачинити кришку. До кімнати заходить Хоффман, зав'язується бійка і агент штовхає того всередину небезпечного пристрою. Однак все обертається плачевно, так як стіни починають зміщуватися, адже кімната - величезний прес. У фіналі агент Страм вмирає, заливши саркофаг з маніяком всередині своєю кров'ю.

Показати деталі фільму

Фільм Пила 5 (2008) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.8/10 (97,280 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам