Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Пила 6 (2009)

Saw 6
HD 720p Постер до фільму Пила 6 (2009)

Дивитись онлайн українською Пила 6 (2009)

Гра знову пройде повне коло. Новий Конструктор переконаний, що більше ніхто не сидить у нього на хвості, а значить, ніхто і не завадить. Але в виконання плану детектива Хоффмана втручаються, адже не може ж ФБР залишити його в спокої? На цей раз йому судилося програти партію, яка стане своєрідним фінальним акордом в задумах лиходія. А почати він планує з пари шахраїв, яким належить вибрати: нестерпний біль вкручених в голову гвинтів, або самостійна ампутація частин тіла. Чиї кінцівки будуть важчими на шальках терезів, той виграв. Як і раніше, не можна не брати участь.

Сюжет фільму Пила 6

Фільм починається з випробування двох шахраїв, чоловіка і жінки. Їх завдання на виживання просте: покласти на шальки терезів більш важкий шматок власного тіла. Тому, хто програв, вкручують в голову сталеві гвинти з шолома, що знаходиться у кожного на голові. Спочатку чоловік виграє, відрізаючи шматки від свого важкого живота, але в останній момент жінка у відчаї відрубує собі руки і кладе її на ваги, таким чином перемагаючи.

Далі показана «гра» з Вільямом Істоном, президентом страхової компанії, через внутрішню політику якого колись постраждав Джон, відомий за попередніми частинами фільму. Страховик винайшов формулу, яка допомагає заощадити, але абсолютно не дбає про долю людей. І ось тепер чоловікові доведеться пройти кілька турів випробувань, інакше він не побачить свою сім'ю ніколи.

Перше випробування повітрям, в якому Істон обіграв прибиральника своєї компанії. Так він бачить сім'ю Гарольда, в смерті якого винен. Вона знаходяться в клітці під стелею з незрозумілим рубильником для «життя-смерті».

Паралельно показано протистояння Хоффмана і ФБР. Агентам Еріксона і сильно настирливої журналістки, що знайшла листи Джона і передала їх його дружині, Джилл.

Марку Хоффману вдається вбити правоохоронців і замести сліди, підставивши колишнього слідчого, який займався цією справою. Випробування Вільяма тривають і він, починаючи переосмислювати свої погляди на життя, рятує жінку. Але врятувати свого юриста Дебі йому не вдається і вона гине. В якості четвертого випробування була карусель смерті, з якої страховику вдалося врятувати двох. Але сам він гине від рук сім'ї Гарольда.

Джилл, за підказками з листів, здається, вбиває Хоффмана, але... він виживає.

Показати деталі фільму

Фільм Пила 6 (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6/10 (87,437 голосів)
Рейтинг: 6/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам