Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Пісочна людина (2011)

Der Sandmann
360p Постер до фільму Пісочна людина (2011)

Дивитись онлайн українською Пісочна людина (2011)

Картина розповідає дивовижну історію самозакоханого хлопця з Німеччини Бенно: він дотримується філософії хіпстерів, в оточуючих не бачить людей. Все у нього добре, крім сусідки по будинку Сандри. Вона мріє про кар'єру музиканта і ночами репетирує в закусочній на першому поверсі будинку. В один день Бенно розуміє, що з нього висипається магічний пісок. Кожен, хто вдихне хоч частку цієї речовини, засинає. Врятувати Бенно може тільки ненависна Сандра.

Сюжет фільму "Пісочна людина"

Житель столиці Швейцарії Бенно (Фабіан Крюгер) вважає своє життя цілком успішним: він знайшов свою філософію в русі хіпстерів, працює в магазині марок, споглядає щодня шедеври забутого мистецтва. Все добре, крім одного - жахливої сусідки по дому, Сандри (Фреляйн Да Капо). Вона щоночі готує музичний номер для концерту талантів: грає на інструментах погано, співає ще гірше. Це геть відбиває бажання спати. Сандра не звертає уваги на претензії сусідів, особливо на їдкі зауваження Бенно.

Якось раз хлопець помічає в своєму ліжку пісок. Герой розуміє, що пісок сиплеться з нього. Рясне пісковиділення відбувається у снах, де Бенно закохується в Сандру і вони щасливі. З кожним днем ​​піску стає все більше. Весь Бенно може стати пісочною купою. Хлопець вирішує запитати про те, що відбувається, Сандру. Вона теж бачить сни про спільне щасливе життя. Бенно розуміє, що Сандра - це єдиний спосіб зупинити загадкове явище. Він закохується в ""огидну"" сусідку, але боїться в цьому зізнатися. В кінці фільму герої не можуть відрізнити реальність і сон. Потрібно терміново приймати рішення, у Бенно мало часу. Пара ненависних сусідів вирішує завжди бути разом.

Показати деталі фільму

Фільм Пісочна людина (2011) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7/10 (592 голосів)
Рейтинг: 5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам