Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Півтора шпигуна (2016)

Central Intelligence
HD 1080p Постер до фільму Півтора шпигуна (2016)

Дивитись онлайн українською Півтора шпигуна (2016)

Фільм «Півтора шпигуна» - комедійний бойовик про двох друзів-протилежностей.

У шкільні роки Келвін Джойнер був загальним улюбленцем, займався спортом, був центром будь-якої компанії. Не надто високий зріст не заважав всьому цьому, а почуття гумору і доброта тільки додавали балів харизмі.

У Боба Стоуна ситуація протилежна: товстун піддавався нападкам однолітків, постійно ганьбився перед учнями і вчителями, і тільки Келвін ставився до нього по-дружньому.

Минуло двадцять років , які розвели Джойнер і Стоуна по різних сторонах. Їх раптова зустріч - радість і здивування для обох. І, якщо Келвін залишився колишнім, то Боб непогано прокачав себе у всіх сенсах. Він посилено тренувався і тепер служить в ЦРУ. У нього нове завдання: потрібно знайти лиходія, який місяць тому вкрав коди від американських супутників-шпигунів. Оскільки Келвін засвітився поруч з приятелем, всі думають, що вони працюють разом. Так Джойнер проти волі приєднується до розслідування і його знання в математиці будуть Стоуну дуже корисні.

Показати деталі фільму

Фільм Півтора шпигуна (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.3/10 (109,304 голосів)
Рейтинг: 5.8/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам