Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Поліцейська Академія 6: Місто в Облозі (1989)

Police Academy 6: City Under Siege
HD 1080p Постер до фільму Поліцейська Академія 6: Місто в Облозі (1989)

Дивитись онлайн українською Поліцейська Академія 6: Місто в Облозі (1989)

Шеф поліції Лассард в стрічці «Поліцейська Академія 6: Місто в Облозі» вийшов на очікувану пенсію. З цього моменту команда професіональних охоронців порядку була розформована. В одному з районів мегаполіса почала діяти банда Вілсона, що складається з трьох сильних членів. За цю територію відповідає капітан Харріс із заступником Проктором, Ця пара ніколи сильно не виділялася своєю хоробрістю чи здатністю логічно мислити. Однак вони на це ніколи не зважали герої отримали звістку про те, що одну ювелірну крамницю дуже скоро пограбують.

Капітан влаштовує засідку і поки він розповідав про свої подвиги, злочинці винесли всі скарби і безпечно зникли. Мер міста дуже незадоволений роботою нинішніх правоохоронних органів. Він змушений просити шефа Лассарда повернутися до роботи разом з відомою всім командою. Ці віддані люди ніколи не могли відмовити рідному місту у допомозі і на цей раз те вирішили зняти облогу з міста. Варто дивитися стрічку онлайн щоб дізнатися як саме герої зможуть справитися з поставленою задачею. У бандитів є анонімний начальник який знає плани поліції, тому вияснити його особу – це першочергова задача.

Показати деталі фільму

Фільм Поліцейська Академія 6: Місто в Облозі (1989) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.2/10 (24,266 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам