Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Прибульці 3: Взяття Бастилії (2016)

Les Visiteurs : La Révolution
HD 720p Постер до фільму Прибульці 3: Взяття Бастилії (2016)

Дивитись онлайн українською Прибульці 3: Взяття Бастилії (2016)

Друїд Евсебіус безкомпромісно продовжує власні дослідження, завдяки яким добропорядний дворянин Годфруа де Монмірай і його боягузливий прислужник Жакуй потрапляють то в один, то в інший часовий проміжок. До того ж посилає їх чаклун абсолютно не туди, куди планувалося, тільки, що вдіяти, і чарівники промахуються. Головне, що герої повертаються в свій час цілими і здоровими.Так як коридори часу не замкнені, то закинути подорожніх можна куди заманеться - на цей раз Годфруа і Жакуй потрапляють до Франції 1792, в період коли в країні вирує Великий Терор, а голови графів, баронів і навіть правителів зрубують, як як кавуни. Французьке повстання не шкодує і забезпечений палац графа Годфруа де Монмірая. Збіговисько озвірілих бунтівників осаджує кам'яні стіни з готовністю убити кожного, хто вийде за ворота. Найнеймовірніше, що ватажком бунтівників виступає хоробрий праотець Жаку і ця ситуація додає самому Жаку відваги, що межує із зухвалістю. Він більш не бажає коритися власному господареві...

Показати деталі фільму

Фільм Прибульці 3: Взяття Бастилії (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.5/10 (2,266 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам