Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Природжений гонщик (2011)

Born to Race
360p Постер до фільму Природжений гонщик (2011)

Дивитись онлайн українською Природжений гонщик (2011)

Школяр Денні Крюгер - один з наймолодших членів національної гоночної команди США. Отримавши від спонсорів нову машину, Денні не може втриматися і їде похвалитися нею перед друзями. Ті вмовляють Крюгера блиснути майстерністю в вуличних гонках. Заїзд для Денні закінчується драматично: на своєму дорогому автомобілі він врізається на повному ходу в поліцейську машину. Завдяки щасливому випадку ніхто не постраждав, але Денні виключають з гоночної команди, а мати відправляє його пожити до батька, колишньому гонщика, що залишив сім'ю сім років тому.

Денні Крюгеру всього 17 років, але він вже є членом національної гоночної команди США. Одного разу все змінюється. Приїхавши на дорогому спонсорському автомобілі до друзів на вуличні гонки, Денні піддається на їх умовляння і бере участь в одному заїзді. На повній швидкості машина Крюгера врізається в поліцейський патруль. Завдяки щасливому випадку ніхто не постраждав, але машина Денні повністю розбита.

На наступний день підлітка виключають з гоночної команди, а повернувшись додому, він дізнається від матері, що та вирішила відправити його пожити якийсь час в батька. Хлопець приймає цю новину вороже: батько покинув їх багато років тому, а коли жив у сім'ї, то тільки й робив, що пив. Однак мати залишається непохитною і батько Денні на наступний ранок забирає його. Виявляється, що у батька, колишнього професійного гонщика, є своя автомайстерня і молодший Крюгер знічев'я починає підробляти там в якості механіка.

У новій школі Денні записується в театральний гурток, де знайомиться і закохується в Джесіку. Дівчина відповідає йому симпатією, але їхні стосунки викликають незадоволення у Джейка, найпопулярнішого і найкрутішого хлопця в школі, з яким Джессіка кілька разів ходила на побачення. Незабаром між суперниками відбувається бійка, коли на вечірці Денні заступається за дівчину, з якою Джейк досить грубо поводився. Бійка переростає в вуличну автогонку, яка ледь не закінчується трагічно для Джейка і його друзів. Тим часом, всі в школі в передчутті майбутніх змагань, головний приз в яких - стипендія на навчання в кращій школі для гонщиків. Денні хоче взяти участь, але батько не дає своєї згоди, пославшись на те, що не бачить особливих змін в поведінці сина, пригадавши йому бійку і участь в гонках з Джейком. Денні в розпачі дзвонить матері і просить дозволити йому повернутися додому, кажучи, що не може жити з людиною, яка його ненавидить. Батько випадково підслуховує розмову.

Крюгер-старший потай від сина продає одну зі своїх старих гоночних машин, щоб допомогти Денні підготуватися до шкільної гонки, відремонтувати і відновити його автомобіль. Між батьком і сином відбувається перша довірлива розмова, батько просить вибачення і дозволяє Денні взяти участь в гонці.

День шкільних гонок. Джейк і Денні йдуть за результатами заїздів на рівні, в результаті обидва виходять у фінал. У фінальному заїзді машина Джейка несподівано вилітає за трасу і кілька разів перевертається в повітрі. Першим на допомогу вдається Денні, який дивом встигає витягнути Джейка з палаючої машини. Денні стає переможцем змагань.

Показати деталі фільму

Фільм Природжений гонщик (2011) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.2/10 (5,514 голосів)
Рейтинг: 5/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам