Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Прокажена (1976)

Tredowata
360p Постер до фільму Прокажена (1976)

Дивитись онлайн українською Прокажена (1976)

Хіба доля може посприяти Стефанії, якщо вона полюбила людину не свого кола? Красень-багатій, знатний вельможа Вольдемар запаморочив чарівній дівчині голову, всього лише раз глянувши на неї, та й сам перейнявся ніжними почуттями до цього зворушливого і трепетного створіння. Він готовий йти проти волі своєї сім'ї, оточення, друзів, знайомих і всього суспільства. Але і такі жертви не здатні зробити закоханих щасливими, адже доля вже приготувала свої сітки, а стара розлучниця з косою задоволено потирає руки.

Польща початку двадцятого століття. Прекрасні, розкішні замки, помпезні фонтани і зелені парки. Все тут наповнене умиротворенням і затишком, якщо поглянути з боку. Стефанія Рудецька, бідна дівчина скромного дворянського роду, змушена заробляти на життя, навчаючи юну Люцію з багатого аристократичного сімейства Поповських. Одного разу господарі приходять в гості, де гувернантка знайомиться з майоратом Вальдемаром Міхоровським.

Потрапивши в справжній замок, який краще б називати палацом, молода вчителька ніби переноситься прямо в казку про Попелюшку. Згодом виявляється, що власник казкових палаців Мацей колись давно був закоханий в бабусю Стефанії, але підкорився забороні сім'ї, хоча серце його досі страждає.

Вальдемар виявляється набагато міцніше духом і, кидаючи виклик усьому світові, дурним забобонам і догмам, оголошує юну дворянку своєю нареченою, але оточуючі не схвалюють його вчинку. Під маскою ввічливості і доброзичливості ховається остракізм, презирство, пиха.

На балу в честь майбутнього весілля аристократи вирішують покарати не в міру амбітну, на їхню думку, дівчину. Вони жахливо поводяться з нею, обзиваючи прокаженою, штовхають і сміються їй в обличчя. Стефанія кидається на вулицю, прямо під холодний проливний дощ. Після цього Рудецька хворіє і незабаром вмирає, так і не зробивши щасливим коханого.

Показати деталі фільму

Фільм Прокажена (1976) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.4/10 (183 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам