Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

П'ятниця 13-е - 1 (1980)

Friday the 13th
480p Постер до фільму П'ятниця 13-е - 1 (1980)

Дивитись онлайн українською П'ятниця 13-е - 1 (1980)

Кожна історія має свій початок, навіть та у якій немає місця добру і позитивним емоціям. Стрічка «П'ятниця 13-е – 1» розповідає про те як стартував шлях серійного вбивці Джейсона Вурхіса. В середині минулого століття в кришталевому озері затонув при таємничих обставинах молодий хлопець. Обставини злочину не були розкриті і справу вирішили залишити відкритою. Через рік у навколишніх поселеннях почалася серія жахливих вбивств. З першого погляду все виглядало як звичайна помста за якісь гріхи минулого, однак жертв було занадто багато.

На деякий час ситуація стихла, навіть злочини перестали виникати. Через це було вирішено знову відкрити літній табір для дітей на берегах кришталевого озера. Сюди приїхали старші вожаті, котрі будуть наглядати за шумними хлопцями і дівчатами. Поки вони готували всі умови для дітей, придумували ігри та розваги Джейсон Вурхіс не сидів без справи. Він спостерігав за своїми майбутніми жертвами. Коли табір наповнився жителями, маніяк вийшов на криваве полювання. Чи зуміють бідолашні діти найти спосіб протистояти жахливому злочинцеві можна взнати тільки після перегляду. Заради такого варто скачати торрент з цієї сторінки щоб дізнатися кінець стрічки.

Показати деталі фільму

Фільм П'ятниця 13-е - 1 (1980) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.5/10 (95,881 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам