Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

П'ятниця 13-е - 4: Остання глава (1984)

Friday the 13th: The Final Chapter
360p Постер до фільму П'ятниця 13-е - 4: Остання глава (1984)

Дивитись онлайн українською П'ятниця 13-е - 4: Остання глава (1984)

Довгою і кровопролитною була боротьба жителів містечка проти жахливого злочинця Джейсона Вурхіса. Декілька років поспіль він наводив страх на всю країну, однак у стрічці «П'ятниця 13-е - 4: Остання глава» все нібито закінчилося. Тіло запакували у мішок і відправили у морг на радість кожного громадянина. Однак герої помилилися у своїх здогадах. Хитрий маніяк лише вдав що мертвий, а після приїзду в медичний заклад вбив всіх працівників і з легкістю втік. Деякий час йому знадобився на те, щоб загоїти свої тяжкі рани, однак він готовий знову масово вбивати людей.

Першою його жертвою стала шумна компанія молодих людей які вирішили відпочити неподалік кришталевого озера. Поки Джейсон втамовував свою жагу крові, у містечко приїхав невідомий чоловік. Його звуть Роб, а відвідав він ці землі з метою помсти легендарному вбивці. Колись Вурхіс познущався над сестрою героя і почуття злості з того часу не покидає хлопця. Довгі роки він готовився до зустрічі з Джейсоном, а тому має неабиякі шанси отримати повну перемогу. Це нарешті дасть змогу жителям селищ навколо озера видихнути з полегшенням. Варто дивитися стрічку онлайн, щоб дізнатися долю Роба у цьому смертельному поєдинку.

Показати деталі фільму

Фільм П'ятниця 13-е - 4: Остання глава (1984) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6/10 (34,603 голосів)
Рейтинг: 6/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам