Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Рапунцель: Заплутана історія (2010)

Tangled
HD 1080p Постер до фільму Рапунцель: Заплутана історія (2010)

Дивитись онлайн українською Рапунцель: Заплутана історія (2010)

Життя без знання минулого і свободи нічого не варте, однак не для цього казкового персонажу. Однойменна головна героїня стрічки «Рапунцель: Заплутана історія» іншого існування крім закритої вежі і не знала. Будучи ще маленькою її викрала лиходійка Мати Ґотел у короля та королеви. Причиною для цього стало прекрасне волосся дівчини.

Воно має довжину в 21 метр і володіє лікувальними, омолоджувальними здібностями. Саме для того щоб бути вічно красивою, зла жінка викрала Рапунцель. Вона про це не знала і вважала Мати Ґотел за свою сім’ю. Одного разу до неї в закриту вежу проник якимось дивним способом Флін Козир.

Хлопець викрав дуже цінну діадему в королеви і вирішив здихатися від погоні у цій дивній споруді. Героїня змогла відібрати у нього коштовність і поставити йому свої умови. Довгий час вона хотіла попасти в одне чарівне місце і тепер ця мрія може здійснитися. Разом цій парі вдається вибратися. Тепер перед Рапунцель цілий світ який жде свою принцесу. Чи вдасться дівчині відірватися від впливу лиходійки можна буде дізнатися після перегляду. Заради цього варто скачати торрент стрічки прямо з цієї сторінки.

Показати деталі фільму

Фільм Рапунцель: Заплутана історія (2010) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.8/10 (336,339 голосів)
Рейтинг: 8.4/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам