Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Реальна білка (2014)

The Nut Job
HD 1080p Постер до фільму Реальна білка (2014)

Дивитись онлайн українською Реальна білка (2014)

Гризуни - дивовижні істоти, які не перестають надихати мультиплікаторів. Досить згадати легендарну шаблезубу білку з "Льодовикового періоду", образ якої так полюбився глядачам, чарівних героїв мультика «Елвін і бурундуки» або мишеняти Стюарта Літтла. І ось на екранах з'являється новий герой - «Реальна білка».

Рекомендуємо дивитися онлайн «Реальну білку» всією сім'єю - цей яскравий, захоплюючий і динамічний мультик з майже детективним сюжетом сподобається і дітям, і дорослим. Білка і її кращий друг Бадді - мешканці шумного мегаполісу. Виживати тут непросто і деколи доводиться голодувати, але в один прекрасний день вони натикаються на магазин, в якому багато їхніх улюблених ласощів - горіхів. Друзі вирішують пограбувати цю скарбницю, але тут, як на зло, на горизонті з'являються бідні родичі, які живуть в парку.

Показати деталі фільму

Фільм Реальна білка (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.8/10 (22,946 голосів)
Рейтинг: 6.3/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам