Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Розбірка в Манілі (2016)

Showdown in Manila
480p Постер до фільму Розбірка в Манілі (2016)

Дивитись онлайн українською Розбірка в Манілі (2016)

Працюючі в Манілі приватні детективи Нік і Чарлі займаються справою про вбивство. В результаті розслідування вони виходять на міжнародного терориста на прізвисько «Привид», чиє лігво розташоване в філіппінських джунглях. Підозрюючи, що поліції довіряти не можна, детективи збирають свою команду відважних бійців і відправляються в лігво «Привида»...

Дія фільму відбувається в Манілі. Головний герой - сержант поліції на ім'я Нік. Фільм починається з того як група спецназівців, якою керує Нік, потрапляє в засідку під час операції із затримання особливо небезпечного злочинця. Нік єдиний кому вдається вижити в цій м'ясорубці. Через деякий час він прокидається в лікарні і, щоб захистити свого друга, лейтенанта Калало, йому доводиться взяти всю вину на себе.

Минають два роки. В одному з готелів Маніли відбулося вбивство співробітника ФБР - Меттью Уеллса. Його дружина, місіс Уеллс, потрапляє до лейтенанта Калало. Вона описує злочинців, що напали на її чоловіка, і поліцейський розуміє, що Меттью Уеллса вбив хтось на прізвисько Привид - глава наймогутнішої філіппінської злочинної організації. Щоб захистити дружину жертви, він відправляє її до Ніка, який тепер працює приватним детективом разом зі своїм другом і напарником Чарлі. Місіс Уеллс пропонує їм 50 тисяч доларів, якщо вони знайдуть Привида і ще стільки ж, якщо його приведуть до неї. Незважаючи на смертельну небезпеку, Нік і Чарлі беруться за цю справу.

Детективи приступають до пошуків Привида. Використовуючи своїх інформаторів, вони виходять на Дорна - бандита, який два роки тому розстрілював Ніка і його загін. Від нього детективи дізнаються, що лігво злочинця десь в джунглях. Отримавши точні координати місця, Нік дзвонить Калалу і просить прислати йому на допомогу його вірних друзів: Діллона, Форда, Хайнс і Віктора. Вшістьох вони знаходять табір Привида в джунглях і нападають на бандитів. В результаті перестрілки Віктора ранять в ногу, але іншим вдається вбити всіх бандитів і взяти Привида живим.

Нік прощається з друзями і разом з Чарлі везе Привида назад до Маніли. Всі прекрасно розуміють, що якщо заарештувати бандита, то він підключить свої зв'язки і незабаром опиниться на волі. В кінці фільму Привид і Дорн сидять в наручниках в офісі Ніка. Незабаром до них приєднується місіс Уеллс. Без зайвих розмов вона вбиває злочинців. Щоб позбутися від тіл, Ніку знову доводиться скористатися допомогою Форда.

Показати деталі фільму

Фільм Розбірка в Манілі (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 2.7/10 (1,208 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам