Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Розлучення Надера і Сімін (2011)

A Separation / Jodaeiye Nader az Simin
360p Постер до фільму Розлучення Надера і Сімін (2011)

Дивитись онлайн українською Розлучення Надера і Сімін (2011)

«Розлучення Надера і Сімін» (2011) - це фільм, створений іранськими кінематографістами. Розвиток подій фільму відбувається в Ірані. Всім відомо, що в цій країні закони про шлюб неймовірно жорстокі. Це і стає основним сюжетом.

Надер - банківський чиновник, що шанує традиції. Сімін - вчитель англійської мови, яка хоче, пошвидше виїхати з країни, щоб у їх одинадцятирічної доньки було краще майбутнє. Проблемою стає незгода про виїзд з країни. Напружена політична ситуація змушує молоду сімейну пару невідкладно вирішити це питання. Тільки Надер змушений залишитися, щоб мати змогу доглядати за хворим на Альцгеймера батьком, який потребує постійної допомоги. Після довгих сварок і сперечань подружжя вирішує розлучитися. Тільки тепер вони не можуть вирішити, з ким із батьків залишиться їх дитя. Жінка ніяк не може визначитися. Крім того, залишившись без Сімін, Надер запрошує доглядальницю, яка повинна дбати за хворим батьком. Пізніше з'ясується, що вона не така проста і у неї є секрет, який вона ретельно приховує.

Показати деталі фільму

Фільм Розлучення Надера і Сімін (2011) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.4/10 (170,131 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам