Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Саботаж (2014)

Sabotage
360p Постер до фільму Саботаж (2014)

Дивитись онлайн українською Саботаж (2014)

Елітний загін спецназу під проводом керівника Джона Уортона займається затриманням і обеззброєнням впливових наркокартелів. У своїй справі команда вважається однією з кращих, тому ФБР і уряд повністю їй довіряють. Під час чергового рейду герої ловлять великих наркодилерів і «зачищають» їх притон, де знаходять 10 мільйонів доларів. Уортон вирішує, що за багато років вірної служби його хлопці заслужили ці гроші і не вказує на них начальству. Однак незабаром з'ясовується, що в загоні завівся «кріт», який заради власної вигоди готовий підставити інших...

Сюжет фільму "Саботаж"

Досвідчений керівник і безстрашний боєць Джон Уортон, на прізвисько «Брічер», ось уже багато років очолює елітний загін спецназу. Його команда спеціалізується на боротьбі з наркокартелями, підпільними наркодилерами і невловимими наркокур'єрами. За довгі роки служби загін зарекомендував себе як команду висококласних фахівців, яким можна довіряти. Бездоганна репутація Уортона, його професіоналізм і відданість справі створили герою репутацію, яка говорить сама за себе.

Одного разу загін отримує чергове небезпечне завдання. Вони повинні обчислити законспіровану квартиру наркокартеля і взяти всіх її учасників на гарячому. Брічер разом зі своїми підлеглими ретельно досліджує схему роботи злочинців, їх базу, способи передачі грошей і кодові клички. Незабаром герої знаходять передбачуване місце їхнього штабу - це звичайна квартира в неблагополучному районі.

Детально опрацювавши план операції, команда виходить на завдання. Загін ділиться на групи: одна - нападає у відкриту, інша - прикриває напад, третя - захищає тили. Використовуючи продуману тактику, героям швидко вдається виконати завдання і знешкодити тих небагатьох наркодилерів, яких вони знаходять в штабі картелю.

Але в самому штабі їх чекає ще один непередбачений сюрприз, а саме 10 мільйонів доларів готівкою. Брічер постає перед непростим вибором. З одного боку, він зобов'язаний повідомити про ці гроші начальству і передати їх. Але герой прекрасно знає, що мільйони підуть не на благодійність або поліпшення спорядження відділу, а в приватні кишені високопоставлених осіб. З іншого боку, він може не повідомляти про гроші і тоді вони дістануться не чиновникам, а його хлопцям, які довели свою відданість довгими роками вірної служби. Брічер обирає другий варіант і порівну ділить гроші між бійцями свого загону, домовившись з ними нікому про це не розповідати.

Однак зберігати таємницю з кожним днем ​​стає все складніше: хтось по одному вбиває всіх учасників загону.

Показати деталі фільму

Фільм Саботаж (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.7/10 (52,396 голосів)
Рейтинг: 8.2/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам