Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Санктум (2011)

Sanctum
Видалено! Постер до фільму Санктум (2011)

Дивитись онлайн українською Санктум (2011)

Якщо вас зацікавила тема підводного дайвінгу, особливо пригоди в непередбачених, небезпечних ситуаціях, вам точно підійде популярний трилер 2011 року «Санктум». В деякій мірі він створений за реальними подіями, учасником яких був співавтор сценарію до цієї стрічки. Ця американська картина буде близька всім, хто захоплюється, або хоча б раз пробував дайвінг і кого вабить краса моря.

Група з кількох досвідчених любителів дайвінгу виявляється замурованою в печері на серйозній глибині. Єдиною надією є можливе виявлення іншого виходу з печери, на пошуки якого вони вирішують направити останні зусилля. Гостросюжетні пригоди команди нирців не залишать байдужим ні шанувальників цього спорту, ні абсолютно далеких від екстремального відпочинку глядачів, так як коли мова заходить про боротьбу за виживання, загострюються всі інстинкти, закладені в людській природі.

Також плюсом може служити відсутність зірок серед артистів, що дозволяє повністю зосередитися на перегляді картини про звичайних людей. Технічна сторона питання також вдалася на славу: сучасні можливості дозволили передати чарівний вигляд глибин морського рельєфу, а завдяки спецефектам відчуття плавання у воді виглядає більш реальним для глядача...

Показати деталі фільму

Фільм Санктум (2011) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.9/10 (49,737 голосів)
Рейтинг: 6/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Відправник:
ТОВ «Інтернет Копірайт Менеджмент»
вул. Виборзька , 42-а м. Київ, 03067, Україна
e-mail: [email protected]
http://ruprotect.com


Отримувач:
Адміністрація Інтернет-ресурсу world-ua.com

Шановна адміністрація!
Даним листом ТОВ «Інтернет Копірайт Менеджмент» доводить до вашого відома те, що нами встановлені факти порушення авторських прав на твір/твори (нижче вказані посилання).
Нам стало відомо, що на Вашому Інтернет-ресурсі world-ua.com доводяться або можуть доводитися до загального відома електронні копії зазначених творів. Такі права не надавалися Правовласником Вашому Інтернет-ресурсу.
Зазначені дії порушують майнові авторські права відповідно до ст.50 Закону України «Про авторське право і суміжні права», оскільки будь-яке розповсюдження об’єктів авторського права повинно здійснюватися на підставі відповідних дозволів від Правовласника.
Так, відповідно до ст.1. даного Закону «розповсюдження об’єктів авторського права» - будь-яка дія, за д
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам