Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Сексоголік (2009)

Solitary Man
360p Постер до фільму Сексоголік (2009)

Дивитись онлайн українською Сексоголік (2009)

Бену Калмену трохи більше шістдесяти років. Ще кілька років тому у Бена було все про що тільки може мріяти успішний чоловік - найбільший автомобільний бізнес, впливові друзі, численні красуні-коханки. Фото Бена красувалося на обкладинках найдорожчих глянцевих журналів. Але все це Бен втратив і пройшов через біль та приниження. Життя дає Бену шанс почати все спочатку і для цього потрібно всього лише відповісти на одне питання - що саме Бену потрібно в житті насправді?

Бен калм, який на регулярній основі зраджує своїй дружині Ненсі, супроводжує вісімнадцятилітню Еллісон, дочку своєї подруги Джордан, на інтерв'ю в Бостонський коледж. Там же він вперше знайомиться з вразливим студентом на ім'я Деніел, який цінує його мудрість і поради. Після цієї ночі Бен і Еллісон займаються сексом.

Уже в Нью-Йорку Бен виявляє бажання продовжити відносини, але Еллісон це явно не цікавить, так як для неї це було просто експериментом. Після цієї розмови дівчина повідомляє матері про свій зв'язок з літнім чоловіком, тоді Джордан розриває контракт з Калменом і відмовляється спонсорувати його ідею щодо відкриття магазину з продажу автомобілів.

Бен прострочив виплату за оренду будівлі, а, на додачу до всього, його дочка Сьюзан повідомляє, що він більше не є частиною сім'ї, так як їй набридло позичати йому гроші. Також дочка дорікає йому в нехтуванні онуком і романі зі своєю подругою. Тепер герою загрожує виселення і він випрошує у старого друга роботу в закусочній на території кампуса. Еллісон тепер вчиться в коледжі, тому зустрічає там героя. Після цього Джордан вимагає, щоб Бен негайно покинув місто, а інакше вона повідомить про все батькові Еллісон і той переконає його силою.

Пізніше Бен зустрічає Деніела, якому ще недавно давав поради щодо спілкування з дівчатами, той сидить в компанії своєї подруги Морін. Герой вирішує відбити дівчину, але вона відмовляє. Незабаром після цього Бена б'ють, виявляється, що батько Еллісон дав відповідні розпорядження. Він прокидається в госпіталі і виявляє, що Сьюзан сидить поруч з ним. Після цього він зустрічається з Ненсі і просить вибачення за свою поведінку. Вона пропонує Бену разом відправитися в Нью-Йорк, але невідомо, чи зважиться герой змиритися зі своїм старінням і повернутися до дружини.

Показати деталі фільму

Фільм Сексоголік (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.4/10 (13,712 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам