Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Селфі паті

#SELFIEPARTY
360p Постер до фільму Селфі паті

Дивитись онлайн українською Селфі паті

Цікава історія завжди починається зі слів: "А що було минулої ночі?" Так і сталося з головними героями. На честь закінчення університету хлопці вирішили, що влаштують величезну вечірку, яку будуть пам'ятати навіть їх онуки, але прокинувшись вранці в камері, хлопці приходять в шок. Що ж сталося минулої ночі на вечірці і чому вони затримані?

Як виявилося, на вечірці було вбито людину, а хлопців звинувачують у причетності до цього вбивства. Тепер нашим героям варто відновити хронологію подій, згадати всі деталі, згадати запрошених гостей, а головне довести, що вони не винні. Хлопці знаходять вихід, який повинен допомогти їм виправдати себе. Для цього їм потрібні селфі - фотографії з минулої вечірки. Вони зв'язуються в мережі з гостями і просять скинути всі фото на один сервер. І тут починають відновлюватися події вечірки, але згадуючи події минулої ночі, стає смішно, а потім дуже страшно. Чи зможуть головні герої розібратися над тим, що ж відбулося насправді?

Коментар від адмінів сайту:

На нашу думку, цей фільм - справжній прорив в українському кінематографі. Шедевром його, звісно ж, не назвеш, якщо розглядати його з ширини світового масштабу, то цей фільм заслуговує на трієчку, не більше. Але якщо порівнювати із творіннями Кіностудії Довженка, цей фільм - великий крок вперед для українського кіно. Актори тут хоча б не дерев'яні і переглянути його разочок в компанії друзів - саме те! Хоча другий раз дивитись буде нудно)

Показати деталі фільму

Фільм Селфі паті дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.5/10 (198 голосів)
Рейтинг: 5.3/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам