Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Щасливчик (2012)

The Lucky One
HD 720p Постер до фільму Щасливчик (2012)

Дивитись онлайн українською Щасливчик (2012)

Справжнісіньким щасливчиком можна вважати головного героя цього фільму, який можна дивитись онлайн, адже він довго прослужив в «гарячих точках» всього світу і не отримав за цей час жодного бойового поранення. Головний герой сам не розуміє, як таке можливо, але всьому цьому він завдячує загадковому талісману, який знайшов випадково. На його шиї він був на протязі всього часу військової служби і тоді, коли він був в Афганістані, та й тоді, коли було практично неможливо вижити в пекельних боях в Іраку.

Дуже дивним все це було на його думку, але він дякував цьому талісманові за те, що він зберіг йому життя і зараз, коли після закінчення свого терміну служби він повернувся додому, то більше за все на світі йому захотілося розшукати ту дівчину, фото якої було зображено на ньому. Проте такі пошуки були дуже складними і практично нереально було знайти людину в цілому світі лише по одному фото.

Тим не менш, він не здавався навіть в ті моменти, коли здавалось, що вже немає надії на успіх. Саме завдяки військовим друзям, які також залишились живими та мали впливових знайомих в відповідних органах йому вдалося натрапити на слід тієї дівчини, що фактично оберігала його життя на протязі всього цього часу. І, коли прийшов час зустрічі, головний герой не міг повірити в те, що не дивлячись на важкий шлях, який йому потрібно було пройти, він зумів досягнути своєї мети. Щоб спостерігати за всією цією картиною необхідно просто скачати торрент.

Показати деталі фільму

Фільм Щасливчик (2012) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.5/10 (86,063 голосів)
Рейтинг: 4/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам