Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Щелепи 4: Помста (1987)

Jaws: The Revenge
360p Постер до фільму Щелепи 4: Помста (1987)

Дивитись онлайн українською Щелепи 4: Помста (1987)

Пройшло багато часу з тих пір як головний герой першої частини фільму Мартін Броді кинув справжнісінький виклик великій білій акулі. Так, тоді він проявив неабияку мужність і відвагу, однак лише тепер все це повертається до нього не найкращою стороною. Щоб дізнатись, до чого це призвело потрібно дивитись онлайн даний фільм. Справа в тому, що давно вже немає в живих ні Мартіна Броді, який помер від раптового серцевого нападу, ні його сина, який також став випадковим учасником аналогічних подій.

Але, не дивлячись на все це, біла акула по сьогоднішній день пам’ятає все те, що з нею трапилось і нарешті вирішила показати всім свою лють. Для того, щоб здійснити акт помсти по відношенню до Мартіна Броді вона вирішує завдати удар по самому дорогому, що в нього є – сім’ї. Проте, всі добре розуміють, що самому Мартіну вже нічим неможливо зашкодити, а от той факт, що може постраждати його сім’я дуже сильно непокоїть матір Шона.

Для того, щоб попередити свого старшого сина Майкла про те, що йому загрожує велика небезпека, Еллен відправляється в подорож до місця проживання свого сина. Це дуже довгий шлях, який тягнеться аж на Багами, адже саме там її син працює відомим біологом. Щоб його сім’я біла в безпеці Еллен повинна поквапитись і, можливо, саме так вдасться закінчити всі ці страшні історії, пов’язані з акулою-вбивцею. Скачати торрент даного фільму можна без реєстрації та абсолютно безкоштовно.

Показати деталі фільму

Фільм Щелепи 4: Помста (1987) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 2.9/10 (34,144 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам