Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Щоденник слабака 4: Довга дорога (2017)

Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul
480p Постер до фільму Щоденник слабака 4: Довга дорога (2017)

Дивитись онлайн українською Щоденник слабака 4: Довга дорога (2017)

У школяра Грега Хеффлі в житті не все гладко. Ровесники не дружать з ним, вважаючи, що хлопчик не цікавий. Він постійно потрапляє в неприємні ситуації, які викликають сміх у оточуючих. Все, що з ним відбувається, підліток ретельно записує в свій щоденник. Батьки Сьюзан і Джек його не розуміють. Брати Родкік, Фреглі, Колін і Менні теж приносять багато неприємностей. Особливо це стосується останнього. Не так давно найменший виставив Грега в торговому центрі на всезагальний огляд з брудним підгузником. Всі відвідувачі знімали цю картину на свої смартфони і від душі веселилися. Єдиний друг у хлопчини - однокласник Роулі Джефферсон.

Батьки оголосили, що необхідно їхати на ювілей улюбленої бабусі в Індіанаполіс. Старенькій виповнюється 90 років. Звичайно, це не особливо подобається Грегу, адже зараз літні канікули. Як розказано в кінокартині "Щоденник слабака 4: Довга подорож", з'ясувалося, що всього в декількох милях від будинку бабусі буде проходити змагання геймерів. Для Грега потрапити туди - справжня мрія. Сімейство Хеффлі вирушило на своєму мінівені в чотириденну подорож. Кумедні пригоди почалися.

Показати деталі фільму

Фільм Щоденник слабака 4: Довга дорога (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.3/10 (3,432 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам