Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Щоденники принцеси (2001)

The Princess Diaries
480p Постер до фільму Щоденники принцеси (2001)

Дивитись онлайн українською Щоденники принцеси (2001)

Напевно, кожна дівчинка в світі мріє про те, щоб одного сонячного і теплого дня стати принцесою і бути самою красивою на планеті. Однак, не кожна має можливість здійснити свою найзаповітнішу мрію і в результаті просто залишається тою, ким є. Що стосується головної героїні цього фільму, скачати торрент якого можна без проблем, то вона навпаки має всі можливості для того, щоб стати принцесою, однак не бажає цього. Чому вона не мріє про таке і коли старші люди кажуть про необхідність зайняти трон в майбутньому, то дівчинка намагається зробити все для того, щоб тільки не йти дорогою своєї бабусі? Справа в том, що вона є унікальною в цьому світі і не хотіла б займатись тим, що їй нав’язують дорослі.

У неї завжди була своя важлива і неповторна мрія, яка полягала в тому, щоб максимально можливо дослідити цей світ та спробувати в залежності від майбутнього майже все в ньому. Разом з тим життя в багатстві так сильно набридло вже їй, що вона ні в якому разі не хотіла проводити в замку всю іншу його частину. Дівчинка Мія просто прагнула жити своїм життям та бути такою, якою вона була на протязі цих 15-ти років. Всі інші люди, які знали головну героїню завжди вважали її дуже дивною. Ще з самого дитинства, коли всі знайомі дівчинки намагались стати принцесами на справжніми леді, Мія була непосидючою і ні на хвилинку не хотіла залишатись в красивій сукні. Дивитись онлайн закінчення історії цього фільму може кожен бажаючий.

Показати деталі фільму

Фільм Щоденники принцеси (2001) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.2/10 (99,151 голосів)
Рейтинг: 6.7/10 - 7 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам