Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Шосте відчуття / Шосте чуття (1999)

The Sixth Sense
360p Постер до фільму Шосте відчуття / Шосте чуття (1999)

Дивитись онлайн українською Шосте відчуття / Шосте чуття (1999)

Дитячий психолог Малкольм Кроу вважає, що знає все про людські проблеми. Він допомагає юним пацієнтам знайти душевну рівновагу. Але йому ще не доводилося стикатися з такими незвичайними особистостями, як хлопчик Коул, який бачить померлих людей. Кроу впевнений, що у нього вийде допомогти юному підопічному позбутися видінь або зрозуміти, чого хочуть примари. Але бідний психотерапевт навіть не підозрює, наскільки тісно випадок з Коулом пов'язаний з ним самим. Яку страшну таємницю про себе належить відкрити Малкольму?

Видатний фахівець з дитячої психології Малкольм Кроу отримує грамоту за свої досягнення. Разом з коханою дружиною він відзначає цю подію, але спокій сім'ї порушують. Один з його колишніх пацієнтів на ім'я Вінсент Гей проникає всередину і стріляє в психолога, звинувачуючи його у всіх своїх бідах. Потім молодий чоловік помирає. Ця трагедія в будинку Малкольма в одну мить робить його нещасним. Відносини з дружиною псуються.

Через деякий час у лікаря з'являється новий пацієнт - заляканий дев'ятирічний хлопчик Коул Сіер, симптоми хвороби якого чимось нагадують недуг Вінсента. Малкольм береться за його лікування, але все виявляється набагато складніше, ніж міг уявити психотерапевт. Юний підопічний зізнається Кроу, що бачить померлих людей, які весь свій гнів обрушують на нього. Психологу вдається переконати Коула, що привиди не приходять просто так, що їх потрібно вислухати і зрозуміти причину. Поступово хлопчик заспокоюється і починає розмовляти з мертвими.

Проходить час і Коул рятує життя дівчинки. До нього постійно приходить її старша сестра і щось намагається сказати. З'ясовується, що її довгий час труїла мачуха. Зараз та ж небезпека загрожує і іншій дитині. За допомогою привида Коул знаходить відеокасету, на якій є запис з дитячої кімнати. Правда розкривається на похоронах старшої сестри.

У Сіера налагоджуються стосунки з матір'ю, яка раніше не вірила в його дар. Але тільки у Малкольма Кроу все залишається як і раніше, поки одного разу Коул не говорить йому, що деякі померлі приходять до нього, не усвідомлюючи, що мертві. Психотерапевт розуміє, що теж є примарою. З жахом він виявляє відсутність на пальці обручки. У ту страшну ніч постріл Вінсента виявився смертельним.

Показати деталі фільму

Фільм Шосте відчуття / Шосте чуття (1999) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.1/10 (790,314 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам