Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Шрек (2001)

Shrek
HD 1080p Постер до фільму Шрек (2001)

Дивитись онлайн українською Шрек (2001)

Казкове королівство зі своєю неймовірною історією відкривається глядачам, що вирішили дивитися онлайн стрічку «Шрек». У цьому фантастичному світі живе зелений велетень з неймовірною силою. За свою специфічну вроду він надає перевагу самотньому існуванню на великому болоті. Довгий час Шрек вважав цю територію своєю власністю, аж поки справжній володар всього королівства лорд Фаркуд не зігнав бідних жителів до нього на болото. Герой вирішив піти до цього правителя і вияснити причину даного вчинку. Над велетнем в палаці всі лише сміялися, однак його це зовсім не цікавило. Ниций король пообіцяв Шреку звільнення дому, якщо той для нього звільнить принцесу Фіону від влади страшного дракона. Вибору не лишалось, тому персонаж почав готуватися до довгої і важкої подорожі. Після виходу із палацу велетень зустрів дуже балакучого осла, котрий дуже відрізнявся від нього характером. Разом вони відправились у пригоду, яка запам’ятається назавжди, а можливо зуміє змінити все їх сумне життя. В дорозі герой зіткнеться з великою кількістю непередбачуваних перешкод, пізнає дружбу а можливо і любов. Скачати торрент стрічки варто заради того, щоб дізнатися про долю добродушного Шрека.
Показати деталі фільму

Фільм Шрек (2001) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.9/10 (496,310 голосів)
Рейтинг: 7.7/10 - 7 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам