Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Смурфики 2 (2013)

The Smurfs 2
360p Постер до фільму Смурфики 2 (2013)

Дивитись онлайн українською Смурфики 2 (2013)

Продовження пригод неймовірних синіх істот глядачі можуть дивитися онлайн у стрічці «Смурфики 2». Подорож у Нью-Йорк з далекого маленького села на краю світу не пройшла безслідно. Кожен запам’ятав її на все життя і тепер не хотів би повертатися до цього. Однак обставини змусили їх знову відправитися у велике місто. Гаргамель ніяк не може лишити героїв у спокої.

Йому життєво необхідна сила, яку йому можуть віддати лише смурфики. Темний маг створив штучним шляхом дві злі копії цих синіх чоловічків. Однак виявилося, що цього буде замало для отримання жаданого. Потрібні лише справжні смурфи, а перетворити в них зможе тільки принцеса Смурфетта. Коли Гаргамель довідався про це, він викрав її прямо в день народження. Народ персонажів не зміг терпіти такої образи.

Їм вдалося дізнатися про те, що він відвіз її у романтичний Париж. Голова всієї спільноти смурфів зібрав команду самих сміливих членів і вирішив наздогнати чаклуна. Різними жахливими методами він зможе заставити дівчину перетворити його монстрів і тоді наслідки будуть дійсно страшними. Чи вдасться їм завадити планам ворога глядачі зможуть дізнатися після перегляду.

Показати деталі фільму

Фільм Смурфики 2 (2013) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.4/10 (29,542 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам