Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Спи зі мною (2005)

Lie with Me
360p Постер до фільму Спи зі мною (2005)

Дивитись онлайн українською Спи зі мною (2005)

У центрі оповідання виявляється розкута і легковажна дівчина на ім'я Лейла. Її образ життя засудить велика частина глядачів, адже дівчина постійно проводить час на сумнівних вечірках, куди приходить з однією-єдиною метою - знайти чергового коханця на одну ніч. При всьому цьому головна героїня мелодрами «Спи зі мною» зізнається, що частіше за все не відчуває сексуального задоволення, але навіть і не думає міняти секс на любов. У цьому плані Лейла навіть засуджує свою рідну сестру, яка виходить заміж.

Героїня дивується дурості родички, адже в її розумінні любов значно програє пристрасному статевому акту. Думка дівчини починає змінюватися, коли на черговій вечірці вона знайомиться з красенем Девідом. Лейла вирішує спокусити нового знайомого в досить незвичайній манері - задовольняючи на його очах іншого чоловіка. Як би там не було, це працює: тепер хлопець буквально одержимий ідеєю затягнути Лейлу в ліжко...

Показати деталі фільму

Фільм Спи зі мною (2005) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.4/10 (12,556 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам