Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Спіймати і вбити (2010)

Hunt to Kill
360p Постер до фільму Спіймати і вбити (2010)

Дивитись онлайн українською Спіймати і вбити (2010)

Джим і Лі були не просто напарниками. За час служби вони стали справжніми друзями, які весь вільний час проводили разом. А робота у них була дуже навіть важка - вони стежили за тим, щоб на кордонах між Техасом і Мексикою не відбувалося нічого кримінального. У них успішно получалсоь справлятися з поставленим завданням і їх імена навіть стали легендою - злочинці воліли не потикатися туди, де стоїть патруль Джима і Лі. Але ось одного разу все ж в ході однієї з спецоперацій був убитий Лі.

Джим після цього переживав трагедію дуже важко і довго. І тоді весь світ відразу буквально зруйнувався. Джим не міг спокійно і адекватно ставитися й далі до своїх обов'язків. Продовжувати службу, яка була для нього єдиною з товаришем, чоловікові тепер стало не під силу. І тим більше, він дуже боїться того, що якщо він і далі продовжить в тому ж дусі, то з ним може статися те ж саме, що і з Лі, а у Джима росте маленька дочка, про яку, крім нього, нікому піклуватися... І він іде жити в гори...

Показати деталі фільму

Фільм Спіймати і вбити (2010) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.2/10 (5,529 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам