Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Співаючі під дощем (1952)

Singin' in the Rain
360p Постер до фільму Співаючі під дощем (1952)

Дивитись онлайн українською Співаючі під дощем (1952)

Зйомки німого кіно йдуть повним ходом. У головних ролях часто з'являються Дон Локвуд і його партнерка Ліна Ламонт. Дівчина впевнена, що між ними відбувається не просто гра на екрані, а справжній роман. За Доном постійно бігають натовпи прихильниць і одного разу, намагаючись втекти, він просить одну дівчину підвезти його. Нею виявляється Кеті Селдон - танцівниця і співачка. Поки вона везе втікача, то мимохідь відпускає жарти з приводу його гри на екрані, називаючи німе кіно смішним і неправдоподібним. На вечірці у власника студії з виробництва фільмів ці двоє зустрічаються знову.

У світі кіно відбувається сенсація - з'являється фільм зі звуком. Але він ризикує провалитися, так як виконавиця головної ролі Ліна має неприємний голос. Крім цього, виникають проблеми з монтажем. Друг Локвуда придумує вихід - потрібно озвучити героїню голосом Кеті, при цьому саме виконання ролі залишається за колишньою актрисою.

Селдон пропонують контракт, згідно з яким її ім'я буде надруковано в афішах і зазначено в титрах. Також режисер береться просувати починаючу зірку. Ця затія викликає обурення Ліни і вона всіляко намагається перешкодити планам студії. У фінальній сцені глядачі просять Ламонт заспівати, але насправді співає не вона, а Кеті. Правда відкривається, коли Дон піднімає завісу.

Показати деталі фільму

Фільм Співаючі під дощем (1952) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.3/10 (178,183 голосів)
Рейтинг: 5.3/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам