Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Старим тут не місце (2007)

No Country for Old Men
360p Постер до фільму Старим тут не місце (2007)

Дивитись онлайн українською Старим тут не місце (2007)

Якщо ви вирішили забрати собі два мільйони доларів, що належали раніше мексиканській мафії, то будьте готові відкинути не тільки страх, але також совість і співчуття. Зварювальник Льюеллін Мосс натикається в низинах Ріа-Гранде на бандитів, що перестріляли один одного і на валізу з грошима. Спокуса велика і не дивлячись на напівживого мексиканця, що благав дати йому ковток води, чоловік повертається додому. Однак совість гризе його, не даючи спати і він, схопивши каністру, повертається на те саме місце. Бідолаха помер, а мафіозі вже шукають валізу.

Розширений опис до фільму "Старим тут не місце"

Дикий, як і двісті років тому Техас, 1980 рік. Виючий, немов койот, вітер розносить по окрузі частинки жовто-помаранчевої пустелі, а шериф Ед Белл скаржиться на зростання криміналу. У той же час його помічник натикається на злочинця, маніяка-психопата Антона Чигура, небезпечного, як бубонна чума. Привівши його до відділку, він сам гине, задушений наручниками, які надів на вбивцю.

Колишній герой В'єтнаму, а нині простий зварювальник Льюеллін Мосс, полюючи в пустелі на антилоп, натикається на криваве побоїще. Мабуть, мексиканські наркоторговці перестріляли один одного. Живий ще тільки один, він постійно вимовляє «Аква», але знайшовши валізу з 2 мільйонами, Мосс не налаштований нікому допомагати. Чоловік вирішує забрати гроші і виїхати з міста. Але совість не дає йому заснути вночі і він вирішує повернутися на місце події. Там нічого не змінилося, а мексиканець давно помер. Необережний і необачний крок виявляється смертельно небезпечним - за хлопцем в погоню пускається цілий наркокартель. Прибігши додому і дивом врятувавшись від здоровенного пса, він відправляє свою дружину Карлу Джин до матері, щоб заховати її. Тим часом за чоловіком вже полюють не тільки мексиканці, але і маніяк Антон, що довідався від них, що в чемодані з грошима встановлений радіомаяк. Правда, уроки В'єтнаму і природна кмітливість допомагають Моссу позбутися сигналу.

Чігур, вбиваючи всіх на шляху, їде до дружини Мосса Карлі і каже, що якщо той не поверне гроші, вона помре і пропонує кинути монетку. Розуміючи, що це марно, жінка відмовляється підтримати гру. Чи загинула вона, залишається невідомим. У фіналі, їдучи з дому Мосса, Антон потрапляє в аварію, але знову виживає, а вибравшись з розбитої машини.

Показати деталі фільму

Фільм Старим тут не місце (2007) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.1/10 (699,201 голосів)
Рейтинг: 8.1/10 - 7 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам